2737
2739
عنوان

آداب تاپیک زدن

3434 بازدید | 166 پست
تو پست اول تمام یا بیشتر موضوع رو شرح بدید مشخص کنید مکالمه آنلاینه یا آفلاین یعنی می خواهید بعدا بیایید کامنتها رو بخونید بگید بعدا میام میخونم اگه وسط تاپیک زدن کاری پیش اومد یا یه پیام بدید و اطلاع بدید که دارید میرید در کل زمانی تاپیک بزنید که وقت رسیدگی به تاپبکتون رو دارید اگه به هر دلیل رفتید بعد که اومدید بیایید به تاپیکتون و از دوستان تشکر و عذرخواهی کنید خلاصه که برای مخاطبتون ارزش قائل باشید و کامنتها رو لایک کنید واز اظهارنظرشون تشکر کنید چه بخواهید چه نخواهید یه سری نظر مخالف باشما دارن انتقادپذیر باشید و عصبانی نشید خود من هم تمام این بندها رو رعایت نمیکنم ولی دوست دارم رعایت کنم اگه موردی به ذهن شما میرسه بگید من فعلا اینا به ذهنم رسید
زندگیم بوی گل میده! گل "رز "و "یاس"!
موردی که با گوگل حل میشه تاپیک نزنید! بعد از پرسیدن سوالات پزشکی اگه جوابی دریافت نکردید اه و ناله و گلایه از کاربرا راه نندازین! اتفاقات منزل و زندگی زناشوییتونو به صورت لحظه به لحظه گزارش ندهید با تشکر (*^﹏^*)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اینجا یه مکان عمومیه و فکر نکنید گفتگوها بین شما خصوصیست و هرچی بگید. اینجارو روزانه هزاران مرد میخونن و اگه پستی نزارن دلیل نمیشه که نیستن. پس هر کس میترسه مردی نظرشو بخونه اینجا پست نزاره.
بِسمِ الله الرَحمنِ الرَحیم.یا هُو یا مَن لا هُو اِلّا هُو 1- نی نی یار 5 گفتن بدون اجازه من درخواست دوستی هیچ خانمی رو قبول نکن (نی نی یار 5 بسیار لطف کردن و متشکرم.کاش این دستورو سالها پیش میدادن و راحت شدم از شر بعضیا که با دروغ و کلک میومدن خصوصیم)2- استارتر هر تاپیکی راضی به حضور من نیست پستمو ریپلای کرده بگه برو بیرون3- درسته اسم کاربریم جوانمرده اما فانتزیمه و اصلا آدم خوبی نیستم و شاید در دنیا بدتر از من آدمی نباشه 4- بیسوادم و هیچی هم بارم نیست پس نه سوال اقتصادی بپرسید نه بورسی.به اسمم هم تاپیک نزنید چون تاپیک زدن به اسم آقایون و تگ و حرف زدن با آقایون در سایت ممنوع هست و هر جا دیدید کاربری به اسم من تاپیک زده تاپیکش رو گزارش بزنید و نذارید منو گنده کنن.هیچ کاربری رو در سایت بزرگ و شاخ نکنید.اینجا یه فضای مجازیه و جاییه برای تبادل نظر نه بزرگ و شاخ کردن کاربرانی که معلوم نیست در دنیای واقعی کی هستن و چیکاره اند.در عنوان تاپیکامم اسممو مینویسم که هر کی خواست بیاد و اکثر مواقع هم قفل میکنم چون دلم میخواد و تاپیک خودمه  حضور و عضویتم اینجا به هیچ کسی ربطی نداره و پاسخگوی هیچ احدالناسی نیستم جز نی نی یارها و خانم تهرانی و یه مسئله شخصیه همچنان که عضویت شما در سایتها و شبکه های اجتماعی دیگه به من و دیگران ربطی نداره.وقتی سایت در بدو عضویت گزینه مرد هم داره پس کاسه داغتر از آش نشو.میتونی به نی نی یارها و مسئولین سایت بگی گزینه عضویت مردان رو برداره.اگه مزاحمتی ایجاد کردم یا کلاهبرداری و حق کسی رو خوردم، نی نی یار سهله به هر ارگان یا سازمان و پلیس فتا برو شکایت کن.سایت اسمش بارداریه اما کم اهمیت ترین مسئله در سایت بارداری و بچه داریه و جدیدا هم سایت پُر شده از تاپیک بورس،سهام و نمیدونستم این همه وارن بافت داریم تو سایت  جوانمرد به امید خدا روز به روز ثروتمندتر و قدرتمندتر.مغرور باش تو جز خدای یکتا به هیچ کسی نیازی نداری
دروغ نگید و ماجرای دروغی تعریف نکنید... خیلی ها باورشون میشه و غصه میخورن و شما مدیون میشید!
لطفا کتاب بخونید ... کشور ما الان بیش از هرچیزی نیازمند ملت آگاه هست ... این وظیفه شماست که بعنوان عضوی از این جامعه و تربیت کننده نسل بعدی؛ از مسایل روز زندگی مثل امور سیاسی، اقتصادی، روانشناسی و ... تا حد معمول و لازم آگاهی داشته باشید🌸
راجب یه موضوع ده بار تاپیک نزنید.
خانمی بود راجب قرص کلسیم سوال داشت. جواب از نت وتجربیات خودم گفتم .
به قول پیتزا جون نازم میکرد که از نت نزارید تجرررررربیاتتون بگین .شما که خیلی حساسی از دکترت بپرس.
یه همسر خوب   ، دوتا دخمل گل   یه پسرتپل     .دارایی های با ارزشم .خدایا شکرت.
2740
وقتی صاحب تاپیک ناراحته شما در اون مورد از خوشبختیو نعمتی که خدا بهتون داده حرف نزنید و نمک رو زخم صاحب تاپیک نپاشین
چشم ها او را نمی بینند، اما او همه ی چشم ها را می بیند. انعام آیه 103
از ایجاد تاپیکای مزخرف و سرکاری فلانی برات متاسفم دوری کنید که دیگه خیلی خز شده.
بِسمِ الله الرَحمنِ الرَحیم.یا هُو یا مَن لا هُو اِلّا هُو 1- نی نی یار 5 گفتن بدون اجازه من درخواست دوستی هیچ خانمی رو قبول نکن (نی نی یار 5 بسیار لطف کردن و متشکرم.کاش این دستورو سالها پیش میدادن و راحت شدم از شر بعضیا که با دروغ و کلک میومدن خصوصیم)2- استارتر هر تاپیکی راضی به حضور من نیست پستمو ریپلای کرده بگه برو بیرون3- درسته اسم کاربریم جوانمرده اما فانتزیمه و اصلا آدم خوبی نیستم و شاید در دنیا بدتر از من آدمی نباشه 4- بیسوادم و هیچی هم بارم نیست پس نه سوال اقتصادی بپرسید نه بورسی.به اسمم هم تاپیک نزنید چون تاپیک زدن به اسم آقایون و تگ و حرف زدن با آقایون در سایت ممنوع هست و هر جا دیدید کاربری به اسم من تاپیک زده تاپیکش رو گزارش بزنید و نذارید منو گنده کنن.هیچ کاربری رو در سایت بزرگ و شاخ نکنید.اینجا یه فضای مجازیه و جاییه برای تبادل نظر نه بزرگ و شاخ کردن کاربرانی که معلوم نیست در دنیای واقعی کی هستن و چیکاره اند.در عنوان تاپیکامم اسممو مینویسم که هر کی خواست بیاد و اکثر مواقع هم قفل میکنم چون دلم میخواد و تاپیک خودمه  حضور و عضویتم اینجا به هیچ کسی ربطی نداره و پاسخگوی هیچ احدالناسی نیستم جز نی نی یارها و خانم تهرانی و یه مسئله شخصیه همچنان که عضویت شما در سایتها و شبکه های اجتماعی دیگه به من و دیگران ربطی نداره.وقتی سایت در بدو عضویت گزینه مرد هم داره پس کاسه داغتر از آش نشو.میتونی به نی نی یارها و مسئولین سایت بگی گزینه عضویت مردان رو برداره.اگه مزاحمتی ایجاد کردم یا کلاهبرداری و حق کسی رو خوردم، نی نی یار سهله به هر ارگان یا سازمان و پلیس فتا برو شکایت کن.سایت اسمش بارداریه اما کم اهمیت ترین مسئله در سایت بارداری و بچه داریه و جدیدا هم سایت پُر شده از تاپیک بورس،سهام و نمیدونستم این همه وارن بافت داریم تو سایت  جوانمرد به امید خدا روز به روز ثروتمندتر و قدرتمندتر.مغرور باش تو جز خدای یکتا به هیچ کسی نیازی نداری
پستهایی که مخالف و باب میلتون نیست بی اجازه پاک نکنید بی احترامیه، عین یه تاپیکی که امروز بود و نظرات دیگران رو پاک کرد و باعث دلخوری شد،،،
یه سری موارد خاص رو در تاپیک مشکلات کاربری به خود نی نی یارها بگید،جار زدنش توهین محسوب میشه و افکار دیگران بهم میریزه،،،،
به اقایون بی احترامی نکنید تا زمانیکه بی احترامی ندیدید
2706