2737
2739
عنوان

چند ماه بعد از سقط به روش سزارین میتونم اقدام به بارداری کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1016 بازدید | 101 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدونم ارزو. واقعا نمیدونم فلب پسرم چرا از کار افتاد.... همش با این چیزا ک نرمال نبود و مشکل داشت دل خودمو خوش میکنم...
هر کودکی با این پیام بدنیا می آید که خدا هنوز از انسان نومید نیست..../تاگور
2742
آره مامی جون. بعضی از بچه های تریزومی تو دوران جنینی خود به خود از بین میرن. شایدم واقعا بچه های ما این مشکل رو نداشتن. اما قطعا یه مشکل دیگه داشتن ک قلبشون از کار افتاد. دکتر همش بمن میگفت بجای گریه کردن باید خوشحال باشی دوس داشتی ب دنیا میومد اما مشکل داشت؟
2738
منم برای تو ناراحت شدم خواهری خداروشکر که یه گل خوشبو داری که بوش کنی و غصه هات کم بشه دعا میکنم خیلی زود یه دخمل دیگه بیاد تو دلت عزیزم
چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
مامی جان توی طبیعت هم همه دانه های یه درخت به ثمر نمیرسن. من بعد سقطم یه مسافرت رفتم شمال واسه روحیه م. همینجور که زیر درخت آلو نشسته بودم چنتا الوی کال دیدم که افتادن اما روی درخت پر از الوهای درشت و رسیده بود... ما ادما هم از این قانون مستثنی نیستیم. جنینای ماهم اون الوهای کالی بودن که افتادن. قانون طبیعت اینه. همچیز دست خداس...
ای وای پس از زمان غربالگری ریسک داشتین!
عزیزم چقدر بد
همینطور که برا خودم ناراحتم برا شماهام ناراحت شدم
آخر این هفته برای اولین بار میخوام برم مشهد میخوام برم پسرکم رو از امام رضا بخوام
اگه قابل باشم برای شما هم دعا میکنم
چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
2706