2733
2734
عنوان

نفرین مادر 😑 اونایی که تجربه داشتین بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 469 بازدید | 44 پست
نفرین ی چیز بیخوده

اره واقعا 

من اصلا نمیترسم نفرینش بگیره چون انقدر بدبختی کشیدم این نفرینا برام دعای خیره

اما آدم ناراحت میشه مادرش نفرین کنه 

من که بمیرمم دختر یا پسرمو نفرین نمیکنم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا

نمی‌دونم شنیدم نفرین مادر چون به فرزندش شیر میده نمیگیره 

نفرین پدر دم غروب باشه حتماا میگیره

ولی خب بنظرم بی ربطه پدر و مادر هیچوقت از ته دل نفرین نمیکنن بچشونو ..

من خودم مجردم یبار نفرینم گرفت برا داداشم  حالم خیلی بد شد 😑

⁦❤️⁩⁦❤️⁩❤️⁦❤️⁩⁩

بله میگیره

از نظر شما ناحق ولی از نظر خودشون حق

امیدوارم از ته دل نفرین نکرده باشن

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
2731
بله میگیره از نظر شما ناحق ولی از نظر خودشون حق امیدوارم از ته دل نفرین نکرده باشن

ولی بابامم طرف خودم بود 

چرا همیشه باید حرف مادر درست باشه؟ 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نمی‌دونم شنیدم نفرین مادر چون به فرزندش شیر میده نمیگیره  نفرین پدر دم غروب باشه حتماا میگیره ...

مامان من بهم شیر نداده 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ولی بابامم طرف خودم بود  چرا همیشه باید حرف مادر درست باشه؟

عزیزم

نمیدونم مشکلتون چی بوده

ولی مادرت حتما صلاحت رو میخواد

هرچند از نظر شما اشتباه باشه

ممکن واقعا اشتباه باشه ها

ولی از نظر خودشون درسته

به اندازه دیدگاه خودش و دانایی خودش

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

سعی کن همیشه با زبون رضایتشون رووبگیری خودت میگی عصبین پس آزارشون نده با حرف ملایم قربون و صدقه رفتن رضایتشون و بگیر

2738
عزیزم نمیدونم مشکلتون چی بوده ولی مادرت حتما صلاحت رو میخواد هرچند از نظر شما اشتباه باشه ممکن و ...

اصلا برام مهم نیست نفرینش بگیره 

بیشتر ناراحتم چرا بچه خودشو نفرین کرده سر یه اعصبانیت کوچیک و بحث بیخود 

من از بچگی زندگیمو تلخ کرده اما هیچ وقت نفریتش نکردم حتی به زبون 😔

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سعی کن همیشه با زبون رضایتشون رووبگیری خودت میگی عصبین پس آزارشون نده با حرف ملایم قربون و صدقه رفتن ...

اخه منم عصبی شدم 

از بچگیم از بس منو کتک میزده و سرم داد میزد 

از بچگی با فریاد بزرگ شدم انگار بلد نیستم محبت کنم بهش

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ناحق ک بوده درگیرش  نشو نمیگیره

اصلا مهم نیست بگیره 

گفتش ایشالا یه جا بری که حسرت پدر مادر و داشته باشی 

باور کن اصلا به مادرم وابسته نیستم به خاطر کاراش

فراری ام از خانواده 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اخه منم عصبی شدم  از بچگیم از بس منو کتک میزده و سرم داد میزد  از بچگی با فریاد بزرگ شدم ...

😞 بهت حق میدم

اما اونم دست خودش نیست

حتما اینجوری تربیت شده

فقط میتونم بگم امیدوارم رابطتتون خوب بشه

😞 بهت حق میدم اما اونم دست خودش نیست حتما اینجوری تربیت شده فقط میتونم بگم امیدوارم رابطتتون خوب ...

مرسی عزیزم ♥️🌹 اما من دیگه امید ندارم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40