2733
2734
خیلی

واقعا ؟ اخه من خیلی واسه پوستم ناراحتم فک میکنم دیگه درست نمیشه.  

منافذش بازه با چند تا جای جوش کوچیک که حالت سوزنی داره 

شما مشکل پوستتون چی بود ؟ اگر جای جوش داشتین جای جوشتون چه شکلی بود ؟ 

چند باز لیزر کردین ؟ 

ببخشید اینهمه سوال کردم 😅

من چندتا لکه دارم دکترگفت لیزرکیوسیچ بایدانجام بدی باید۴جلسه رفت تا کامل اثرکنه

تلخ ترین خداحافظی فشردن دستان بی جان پدرم وپسرعموی 15ساله ام بود...🖤 💔...پدر عزیزم دوستت دارم وهمیشه بیادت هستم 💔 🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ولی اخه واسه جوانسازی هم خوبه چرا بیشتر میکنه ؟

شاید اونا جای خوب نرفتن شما مثل من دکترخوب برو

تلخ ترین خداحافظی فشردن دستان بی جان پدرم وپسرعموی 15ساله ام بود...🖤 💔...پدر عزیزم دوستت دارم وهمیشه بیادت هستم 💔 🖤
2731
واقعا ؟ اخه من خیلی واسه پوستم ناراحتم فک میکنم دیگه درست نمیشه.   منافذش بازه با چند تا جای ج ...

خواهش میکنم واسه منافذ همین میکرو خوبه اما جای جوش لیزر اما اگه خیلی سطحی باشه با میکرو خوب میشه 

منم چندتا جای جوش عمیق داشتم با میکرو خیلی کم تغییر کرد

با دکتر متخصص پوست مشورت کن بنظرم

شنیدم لیزر خوبیه.

لیزرکیوسیچ هم لکه ها رومیبره هم تاتو وهاشورای قدیمو ریموو میکنه 

خواهش میکنم وایه منافذ همین میکرو خوبه اما جای جوش لیزر اما اگه خیلی سطحی باشه با میکرو خوب میشه&nbs ...

ممنون عزیزم اره حتما مشورت میکنم فعلا دارم راکوتان میخورم بعد از اتمام دورم میرم جای جوشام کمی خوب بشه 

2740
ممنون عزیزم اره حتما مشورت میکنم فعلا دارم راکوتان میخورم بعد از اتمام دورم میرم جای جوشام کمی خوب ب ...

خواهش میکنم❤

راکوتان و قطع کردی شیش ماه باید بگذره لیزر بتونی انجام بدی جوش فعالم نباید داشته باشی

خواهش میکنم❤ راکوتان و قطع کردی شیش ماه باید بگذره لیزر بتونی انجام بدی جوش فعالم نباید داشته باشی

اره دکتر هم همینو گفت.  

اگر زیر پوستی هم داشتم نباید انجام بدم ؟ 

اره دکتر هم همینو گفت.   اگر زیر پوستی هم داشتم نباید انجام بدم ؟

ن دیگه بدتر میشه اگه جوش داشته باشه لیزر کنی جوشات خیلی بیشتر میشه  مثل بند انداختن میشه بعد از لیزر پوست نازک میشه هرچقدر جوش بزنی جاش میمونه باید مطمئن شی جوشات کامل درمان شدن حالا ماهی یدونه جوش اشکالی نداره ها 

شما پیش پزشک انجام دادین ؟ خون هم میاد پوست ؟ 

اره دیگه پیش دکترای زیبایی بری نتیجه میده جای خوب برو واقعا تاثیر داره 

اره دیگه چون با سوزنای ریز میکشه رو پوست خون میاد همونجوری پاکسازی و لایه برداری میشه

.
2706