2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

به شوهرت احترام بگذار و به موقع بهش ابراز علاقه کن ، یه سری از کارهای خونه رو بهش محول کن که انجام بده ، مثلا سفره رو جمع کنه ، لباسا رو اتو کنه ، ژ

💜دنیای من :پدرم + مادرم + داداشام +خواهرم + همسرم+دخترم💜

به خودت برس و هیچوقت از ضعف‌هات پیشش نگو ، در ماه حتی یکبار برای خودت خرید کن ، اگر ندارید حتی شده یه چیز کوچیک برا خودت بخر ، هرچقدر برا خودت ارزش قایل شی اونم بهت ارزش میده

💜دنیای من :پدرم + مادرم + داداشام +خواهرم + همسرم+دخترم💜
2738

هرچیزی به اندازه.اگه عاشق شوهرمم باشم عشق زیادی هم منو کور میکنه هم اونو دلزده!

هیچوقت هیچکسو واسه خودم بزرگ نکنم!

هیچوقت به کسی بیش از اندازش بها ندم!

واقعا ادمایی وجود دارن که بهردلیل ارزش محبتم ندارن!

دقیقا صبوری و آرامش داشتن خیلی مهمه.وقت دعوا اگه از کوره دربری و صداتو بالا ببری یه حالت مردونگی به خودت میگیری.همسر احساس میکنه از زن بودن فاصله گرفتی و مرد شدی و جلوش ایستادی.دلش که نرم نمیشه هیچ، مقابله بیشتر هم میکنه بات

هیچوقت نباید از ظرافت و لطافت زنونه فاصله گرفت

شان خودتو بالا بدون ولی نه جوری که دلشو بزنه.اصلا آتو دست شوهرت نده چه از خودت چه خانوادت چه دوستات چه گذشته ت....ازهرلهاظ برای همسرت کم نزار.تازبونش کوتاه باشه.لطفایی که درحقش میکنی رو زیرپوستی بهش بفهمون فک نکنه هیچکارنمیکنی.

تَوکَّلتُ عَلی الله فَهو حَسبُه.....🌹

بهش احترام بذار مخصوصا جلو جمع(با اینکار یه زن ذلیل واقعی میشه چون دوست داره همه بدونن قدرت دست خودشه تو ذات مردهاست این) 

تو دعواها سعی نکن برنده باشی 

به خودت احترام بذار، آویزونش نباش بذار اون بیشتر هواتو داشته باشه

همیشه از خودت از تیپت و استعدادها وخانوادت تعریف کن اعتماد بنفس داشته باش، هیچوقت جلوش از خودت ایراد نگیر چون تو ذهنش میمونه

“ببخشید و چشم بپوشید ، آیا دوست ندارید خداوند شما را ببخشد؟ و خداوند بسیار آمرزنده و مهربان است.”🌹(22- نور)