2733
2739

مهمون اومده براش از راه دور بخدا از ده صب میرم کار میکنم بعد فقط ایراد شنیدن مونده برا من 

غذاهارو میندازه گردن من منم ۲۳ سالمه بابا نهایت برا پنج نفر غذا پختم 

اینا هم ۱۵ نفر بودن روز اول اش درست کردم با خورشت عالی شد برنج و سالادم خودش گذاشت 

دیروز ماکارونی پختم جلوی روی خودش خرد کردما دوتا ۷۰۰ گرم برا ۹ نفر یکم کم اومد ن اینکه مهمون سیر نشه ها شوهرمو برادرشوهرم کم خوردن 

امروز ب من میگه برا ده نفر کته درست کن با سوپ و ماهی

سوپو پختم 

ماهی رو اوردم خونه ی خودم سرخ کردم لباسامو دراوردم ک بو نگیره 

بعد ساعت یکونیم میبینم خانم نشسته راحت کجایی پس بیا برنجو بزار😑منم گذاشتم ب من میگه شوره درحالیکه اصن شور نبودا یکم خوش نمک بود اصلا طوری نبود ک بد مزه باشه 

یکم با تندی حرف زدو اینا من اومدم ب شوهرم گفتم اینهمه زحمت میکشم اخرشم غر غر مادرتو میشنوم من مگه تاحالا برا تعداد بالا غذا پختم ک بلد باشم خو تعداد بالا دستم نیست چ کنم 

از این به بعد قسم خوردم تو غدا کمک نکنم 

پیزرن هم نیستا متولد ۵۰ هستش ...خداروشکر هر وقت مهمون داره کمرش درد میکنه پاش درد میکنه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

باورم نمیشه اینا! حمالشی مگه! تقصیر خودته خیلی خوب کارگری کردی واسش ک ولت نمیکنه دوبار جلو مهمان برنجو شفته و شور میکردی سالادم ریز و درشت خرد میکردی و گند میزدی تو کارا اینقدر ازت بیگاری نمیکشید

😐 😐😐

مرض داری میری

رفتی بگو بلد نیستم یا خودشم پیشت باشه

عجبا😑

گفتند که عاشقی و دیوانه ای!  در باب خیال و خم ابروی که ای؟   گفتند بگو !! به قصد قربت گفتم  سید علی الحسینی الخامنه ای❤

راستش برام خیلی عجیبه این همه کار کردنت

شما کمک کردن با نوکری کردنو اشتباه گرفتی عزیزم

شان خودتو حفظ کن

باید همون اول زرنگ میبودی میگفتی فلانی من بلد نیستم شما غذا بزار من مثلا سالاد درست میکنم یا سیب زمی ...

دقیقا از این ب بعد میگم من شما ذاعقه مو فرق داره 

اخه میدونی کته نمکش کم باشه شفته میشه 

هی میرفت میومد میگفت مادرم انقدر کته های خوشمزه درست میکنه قد دایناسور سن داره بیاد درست نکنه 

2738
دوبار نرو عادت کنه 😐 خسته نمیشی ایقد کار میکنی 😑

اینایی ک اومدن خیلی برام ارزش قاءلن ب خاطر اونا میدم انقدرم پررو هستش وسایلو خودش میاره میده دستم چی بگم بگم درست نمیکنم ؟

خودت کردی برا چی میکنی مگه کلفتی برا خودت ارزش قاعل شو ابن خوبی نمیدونه برات شده وظیفه صبر کن جاریت بیاد اونم میشینه اون موقع بهت فشار میاد بلند نمیشی بد میشی بده همیشه اندازه ی یه نفر کار کن نه ۱۰ نفر میدونی چرا اعصابم ریخت بهم چون انگار خودمی یاد گذشته ی خودم افتادن

واااا،خودش بپزه،برای اینهمه مهمون...

والا مهمون برای مادرشوهرم بیاد ما اصن نمیریم خونه اش خودشم نمیگه بیاین کمک،اصن فرقی نمیکنه مهمونش از کجا باشه😕

وظیفه ات ک نیس،اصن نرو دیگه 

بی تو هر لحظه مرا بیم فرو ریختن است چون شهری که روی گسل زلزله هاست⁦💞
اینایی ک اومدن خیلی برام ارزش قاءلن ب خاطر اونا میدم انقدرم پررو هستش وسایلو خودش میاره میده دستم چی ...

خونه خودت دعوتشون میکردی 

گفتند که عاشقی و دیوانه ای!  در باب خیال و خم ابروی که ای؟   گفتند بگو !! به قصد قربت گفتم  سید علی الحسینی الخامنه ای❤
2706