2733
2734

سلام من امروزاومدم دکترگفن وزن جنین درحال کال کاهش وبایدبستری بشم کسی اینجوری بوده؟خطرناکه؟

وخدایی هس درهمین نزدیکی...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
خب بعدش چیشد

من سی هفته گفتن ۹۰۰گرمه ،جونم برات بگه هفته ای چند کیلو گوشت و کباب و جوجه یعنی کلا غذام شد فقط انواع گوشت ،روزی سه تا موز ،کلی پسته و بادام ،روزی چندتا بستنی ،ی پودری دکترم برام نوشت ،امگا تقریبا هر روز خوردم ،خلاصه خودمو منفجر کردم تا بالاخره شد سه کیلو

بستریتون نکردن؟

به من گفت دو هفته رعایت میکنی از نظر تغذیه اگر رشد نداشت بستری میشی ک من ۳۰۰گرم اضافه کرد بستری نشدم ،ولی از نظر تغذیه اینایی ک گفتم رعایت کن،گوشت خیلی تاثیر داره شده نون و برنج نخور ب جاش گوشت و مرغ بخور ،این پودر هم خیلی موثره توی اسمش لیدی بود یادم نمیاد کامل،بستنی خیلی خوبه

بستریتون نکردن؟

و ی چیزی حتما ی جای دیگه سونو برو ،من از وقتی گفتن وزنش کمه ،همش ی جا رفتم حتی گفتن اول ۳۷هفته زایمان دارم ولی یهو زد سرم ی جا دیگه رفتم که گفتن شده سه کیلو و زود زایمان نکردم تو ۳۸زایمان کردم حتما ی جا دیگه هم برو سونو

به من گفت دو هفته رعایت میکنی از نظر تغذیه اگر رشد نداشت بستری میشی ک من ۳۰۰گرم اضافه کرد بستری نشدم ...

اهان اخه الان میگن ساعتی داره برای من کم میشه

وخدایی هس درهمین نزدیکی...
اهان اخه الان میگن ساعتی داره برای من کم میشه

جدی ؟پس خیلی مهمه اگر میگن بستری شود معطل نکن ،خواهر شوهر منم همینجوری شد یکماه کامل بستری شد بیمارستان تا آخر هشت ماهه زایمان کرد اونم آب دور بچه کم میشد هر روز وزن بچشم ۱۸۰۰بدنیا اومد

2706