2752
2734
عنوان

شروع درد زایمانی

| مشاهده متن کامل بحث + 718 بازدید | 40 پست
نه اتفاقا هفته های اخر خیلی خوبه برای راحت تر زایمان کردن

دختر یا پسره

🤲🤲برای من هم دعا کنیدبرای سلامتی بچم صلوات بفرستین انشالله همه چیزاش ب خوبی پیش بره التماس دعا چون خیلی منتظر بودیم 🤲🤲🤲حاجت روا باشید
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیدونم من بیمارستان رسیدم ۸ سانت باز شده بود و با عجله بردن برا زایمان و بلافاصله زایمان کردم

درد نداشتین یا علایم برای باز شدن دهانه رحم؟ من چند روزه کمردرد پریودی دارم یعنی دهانه رحم داره باز میشه ؟ترشح هم دو سه روزه دارم 

🌹نگران فردایت نباش خدا از قبل آنجاست 🌹کاش خداصدایم رابشنوه خیلی وقته ازش خواستم😢دلم گرفته است برای راحتی دلم دعاکنید😔
2731
یه شب دیگ دلو به دریا زدیم رابطه بشدت شدید داشتیم ولی بچه اخ نگفت  به شوهرم میگم از شوهرای مرد ...

خخخ امیدوارم دردت بگیره

والا من که کیسه ام پاره شد اصلا درد نداشتم کاملا همه چی مصنوعی شد دوتا امپول زدن کلی دستکاری کردن از شکم از پایین یه نی نی سایت رو سرچ کن ببین چیزی پیدا میکنی 

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!
چکار‌کردین کیسه اب پاره شد ؟

من کل ۹ماه رو بالا اوردم صبح پا شدم صبحانه خوردم یهویی دیدم دارم بالا میارم رفتم دستشویی گلاب به روت بالا اوردم و بالا اوردن همانا و یهویی یه عالمه اب زیاد ازم خارج شد و رفتم بیمارستان ۷ساعت بعد نی نی اومد

خیلی اذیت شدم رحمم اماده نبود با اینکه هفته۳۸بودم انشالله این بار با درد میرم نی نی راحت میاد بیرون

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!
دکترم که گفت فقط پیاده روی رو زیاد کن تا بچه بیشتر بیاد پایین  بعد معاینه و نوار قلب گرفتن از ...

توکل بخدا

دخترتون ناز داره دیگه

باز من رشتم اتاق عمله بیشتر از سزارین میترسم تا طبیعی  دلم‌نمیخواد بچه پی‌پی کنه سزارین بشم&nb ...

چرا از سزارین می ترسی؟؟