2733
2734
عنوان

نمیدونم واسه جاریم کادو بخرم یا نه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 391 بازدید | 33 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بنظرم نگیری بهتره هر جور خودت دوست داری حالا من چند باری به قصد دوستی و آشتی کردن به یکی کادو دادم ولی الان بدجور پشیمونم چون یجورایی فک کرد چ خبره بهش کادو دادم یا سرش منت دارم که باهام خوب باشه

انتظار از هر چیزی سخت تره  
2728
عزیزم بزار یه مناسبتی مثل تولدش باشه بخر  الکی نخر مثلا میخوای بهش بگی مرسی اذیتم نکردی و تیکه ...

آخه خودشم میاد خونم ی چیزی واسم میاره حالا عید قربان میخام برم خونش هم اون هم من جایی نمیریم

لطفا برام دعا کنید 
اخه میگن جاری پرووو میشه البته من میشناسمش بقیه اذیتم کردن این نه

نه عزیزم چه پررو شدنی 

جاری منم برام خیلی کادو می‌خرید والا من پررو نشدم محبتم بیشتره بهش و منم جبران میکنم چه مادی و معنوی 

2740

بخر فقط یچیزی خوب دقت کن اگه میخوای روسری بگیری براش ببین تو چه سبک هایی روسری میپوشه تو همون سبک براش بگیر من یه عالمه شال و روسری کادویی دارم م بهم نمیادیا مدلشو دوس ندارم

بنظرم نخر  چون با صدتومن روسری خوبی نمیشه  بیشتر شاید بدش بیاد میگه رفته اشغال خریده شر ...

تز شناختی ازش دارم خوشحال میشه چون یکم دستش تنگه

لطفا برام دعا کنید 

براش دکوری بگیر خوبه 

باید تفاوت هارو بپذیریم! از یک کارخونه که بیرون نیومدیم که همه مثل هم رفتار کنیم و مثل هم بپوشیم! متفاوت بودن یک نفر در جامعه نشونه ی قدرتشه! لباس متفاوت پوشیدن، متفاوت رفتار کردن هیچ ربطی به فساد در جامعه نداره! درسته باید انسان باشیم و مراقب رفتارمون باشیم که به کسی صدمه نزنیم! ولی اینکه در اخر چی انتخاب کنم حق طبیعیه منه..                            ‌‌مولانا : پس زخم هایمان چه؟ +شمس : نور از میان زخم ها وارد میشود🌱
2706