2752
2734
مبارکه عزیزم .خرنوبو چطوری مصرف میکنید 

هم جوشونده که هفت تا خرنوب ریز میکردی ده دقیقه میجوشوندی زیرشو خاموش میکردم ده دقیقه هم میموند داخل قابلمه در بسته تا یکم خنک بشه و بعد از صافی رد میکردم صبح و شب هم پودر کرده بودم با عسل و سیاه دونه روزی یه قاشق

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ببخشید بعد از رابطه چیز مقوی میدی شوهرت بخوره؟ 

بله انبه موز خرما و گرمیجات مغزیجات قبل رابطه هم یه لیوان قهوه تاثیر داره حموم با آب داغ نرفتن غذاها با روغن کرمانشاهی پختم و هفته آیی دوبار غذاهای نخود دار  تخم مرغ با پیاز روغن کرمانشاهی هویج پخته

2731
ما بعد 14سال رابطه اگه سه شب پشت سر هم بشه میگه واااای دیگه جون ندارممممم نمیدونم میخواد سخت نگیره ...

هرکسی شاید تا یه جایی کشش دارع یا کارش سنگینه و واقعا اذیت میشه من همسرم جفتمون خیلی گرم مزاجیم خوب این خیلی تاثیر داره حتی تو باروری چون میگن یک شب درمیون بهتر چون اسپرم ها ضعیف میشن اما نه من می‌تونستم نه همسرم الان هم که منع رابطه آییم خدا ب دادمون برسع

قیمتش چقدر بود؟

باور کن دقیق نمیدونم ولی فکر کنم ما یکم گرفته بودیم قیمتش یه چیزی بین هفتاد تا نود بود چون همه جوشنده ها و اینارو از یه عطاری گرفته بودیم تک تک دقیق نمیدونم

ان شاء الله بارداری خوبی داشته باشی و به شادی بغل کنی کوچولوت رو

من که کارم شده دعا کردن چون من سیگاری . قلیونی هم بودم خیلی سخت بود برام ترک کردن هم دیابت دارم هم تیروید کم کار برام دعا کن💜

2706