2752
2734

الان کلیپ شو تو اینستا نیستم خیلی خیلی فضیلت داره از جبرییل به پیامبر نازل شده خیلی خیلی صواب دارع دعاشو میزارم یبار بخونید حتمااااااا گفته شده اگر اندازه کف دریا گناه داشته باشید امرزیده میشوید ، این دعاش 👇👇👇

یا من اظهر الجمیل و ستر الفبیح یا من لم یواخذ بالجریرة و لم یهتک الستر یا عظیم العفو یا حسن التجاوز یا واسع المغفرة یا باسط الیدین الرحمة یا صاحب کل نجوی و یا منتهی کل شکوی یا کریم الصفح یا عظیم المن یا مبتدئا بالنعم قبل استحقاقها یا ربنا و یا سیدنا یا مولانا یا غایة رغبتنا اسالک یا الله ان لا تشوه خلقی بالنار

لینک ویدیوش هم میزارم برید کاملشو ببینید❤️👇

عزیزان در حق منم دعا کنید😭🙏

https://www.instagram.com/tv/CQ1zkZJlbTk/?utm_medium=copy_link

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ

وَ وَاعَدْنَا مُوسَی ثَلاَثِینَ لَیْلَهً وَ أَتْمَمْنَاهَا بعَشْرٍ فَتَمَّ مِیقَاتُ رَبِّهِ أَرْبَعِینَ لَیْلَهً وَ قَالَ مُوسَی لِأَخِیهِ هَارُونَ اخْلُفْنِی فِی قَوْمِی وَ أَصْلِحْ وَ لاَ تَتَّبعْ سَبیلَ الْمُفْسِدینَ ﴿اعراف:۱۴۲﴾

ما سی روز با موسی وعده کردیم و آن سی روز را با ده روز دیگر تمام کردیم. شاید این گونه تعبیر به سبب ویژگی‌های این دو زمان خاص باشد یعنی سی روز ماه ذی القعده خود یک ویژگی دارد که آغاز میهمانی حضرت موسی در این ماه بوده است و ده روز بعد که دهه‌ی اول ذی الحجه است و خداوند در سوره فجر به آن قسم یاد کرده « وَالْفَجْرِ وَلَیَالٍ عَشْرٍ »

برای کسانی که از رمضان جا مانده اند یا حاجت بسیار مهمی دارند بهترین موقعیت چله کلیمیه است.

🔺🔻🔺🔻🔺🔻

💢350 مرتبـــــــه صلوات سهم هرنفر در روز

برای عضویت در این چله پربرکت به لینک زیر مراجعه کنیـــــد

👇👇👇👇

https://eitaa.com/joinchat/1601504027Cabb165136d

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم