2737
2734

ولی درواقع وقتی نگاه میکنی میبینی کتابایی که راجع به توصیف احساسات نسبت به درون و بیرونه ،نویسنده هاشون آقایونن

آقایونن که به صرف احساسات همه چی رو رها میکنن ویه روز ناپدید میشن..

مثلا جین آستن تو کل کتاب غرور وتعصب احساسات رو با وجود موضوع عاشقانه دخیل نکرده

فقط همه چیزو توصیف میکنه

شخصیت اصلی هیچ وقت چیزی جز منطق و استدلال ابراز نمیکنه ولی ناباکوف و سالینجر ویه عالمه نویسنده مرد دیگه همش تو توصیف احساسات دست وپا میزنن مگه نه

İlove pain..برای بار دوم فکر کن

ب نظر من ک ب جنسیت ربطی نداره مثال بارزش خودمم ک هیچوقت احساسی عمل نمیکنم و متهم میشم ب بی رحمی و سنگدلی 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ب نظر من ک ب جنسیت ربطی نداره مثال بارزش خودمم ک هیچوقت احساسی عمل نمیکنم و متهم میشم ب بی رحمی و سن ...

فکر کنم همینه قضیه اصلا جنسیتی نیست

İlove pain..برای بار دوم فکر کن
2728

اگر بخوای واقعیتش رو بدونی اگر کسی احساساتی و نامتعادل باشه اکثرا تو ایران که تو جنس مذکر دیده میشه حالا تو بیا احساس رو تو حس بیتعهدی، هوس بازی، تابع غریضه جنسی بودن خلاصه کنی و بی عقلی و بی منطق بودن رو تو اینکه یه مرد زندگی عالی و خوب داره و خودش دستی دستی همه چیز رو خراب میکنه و میره دنبال هوسش، اونوقت این دوتا رو مقابل هم قرار بدی اونوقت احساساتی و بی منطق و نامتعادل فقط شایسته خود اقایون هست