2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
فقط مراقب باش حساسیت نداشته باشی،ی تیکه ش رو روی قسمت کوچیکی از پوستت امتحان کن بعد....

من اول امتحان کردم حساسیت نداشتم رو صورتم ک گذاشتم بعد ۸مین برداشتم صورتم تاساعتها داغ و متورم بود و قرمز چرا

من عشق آرزو کردم تو برآورده شدی❤

نمیدونم سوال منم هست.

منم رفتم فروشگاه دیدم کرم بوبر صورت،سینره و هیدرودرم داره.

اصلا نمیدونم بزنم یانه.

هم اگزما‌دارم هم جدیدا پیشونیم هی الکی پوسته پوسته میکنه.

میگن موهارو زیر پوستی میکنه😕😕

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
من اول امتحان کردم حساسیت نداشتم رو صورتم ک گذاشتم بعد ۸مین برداشتم صورتم تاساعتها داغ و متورم بود و ...

حساسیت داشتی😕به اندازه ی کافی به اون قسمتی که امتحان کردی زمان دادی تا نشون بده حساسیتش رو؟

زیاد نذاشتی بمونه روی صورتت؟

حساسیت داشتی😕به اندازه ی کافی به اون قسمتی که امتحان کردی زمان دادی تا نشون بده حساسیتش رو؟ زیاد ن ...

۸دقیقه رو قسمت بوده بعد ۲۴ساعت استفاده کردم برای صورت ۸دقیقه گذاشتم

من عشق آرزو کردم تو برآورده شدی❤
2706