2737
2739

سلام.بچه ها چی شده که همه مخاطبین دوستم وارد تلگرام و واتساب من شدن؟کسی میدونه چرا اینجوری شده؟ممکنه بخاطر ایمیلش باشه ؟چون مرورگر گوشیم برنامه ای رو بالا نمی آورد ایشون گفتن بلدن درسش کنن و توگوشی من ایمیل ساختن تا بتونم وارد حساب گوگل بشم. 

هک نکرده؟

تا آخر بخون اگه تاپیک حس ششم بود منو تگ کنید یا اگه تاپیک اعتراف دیدید هر اعترافی باشه تگ کنید منو لطفا اگه حس ششمی بودید بهم اطلاع بدید خدا خیرتون بده لطفا بزارید ذهنم یکم هم که شده از سردرگمی دربیاد سردرگم هستم اگه میشه اطلاع بدید سوالم رو بپرسم من اعتقاد دارم نپرسید چرا و توهین نکنید. آرزو کنید😍🌈   دعا کنید موفق باشم و زندگیم طبق چیزی که میخوام باشه و دعاهام مستجاب بشه  گل رز قرمز خار دار ...🥀 نام کاربری های هرکسی یه معنایی داره مثلا نام کاربری شاید اسم کسی باشه اما غیر مستقیم یا لقب یا تاریخ یه خاطره و ...! یا شاید معنیش اینه نتونستن اسم بزارن شانسی زدن😐😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
چه کار خطرناکی کردی. خودت ایمیل درست میکردی 

من ازش نخواستم برام ایمیل بسازه.فقط گفتم نمیدونم چرا گوشیم اینجوری شده.گفت بده درسش کنم بعد گفت برات ایمیل ساختم حل شد

در ضمن خودت ایمیل بساز اونو حذف کن

اتفاقا به این فکر افتادم ولی تو‌حساب کاربری گوگل که میرم هر چی حذف میکنم نمیشه..نمیدونم کدوم قسمت برم تا بتونم این حساب رو‌حذف کنم 

من ازش نخواستم برام ایمیل بسازه.فقط گفتم نمیدونم چرا گوشیم اینجوری شده.گفت بده درسش کنم بعد گفت برات ...

الان برو ببین چندنفر دارن از تل تو استفاده میکنن. واتس اپ نمیشه فهمید حذفش کن دوباره نصب کن یا اینکه حذف کردی از کسی بخواه ببین دوباره واتس اپ داری پس اون طرف هم تو گوشیش با شماره تو واتس اپ نصب کرده 

من ازش نخواستم برام ایمیل بسازه.فقط گفتم نمیدونم چرا گوشیم اینجوری شده.گفت بده درسش کنم بعد گفت برات ...

یادمه قبلاً مخاطبین منم علاوه بر مخاطبین شوهرم تو گوشیش نشون داده میشدولی دلیلش یادم رفته.

بدخواه کسان هیچ به مقصد نرسد،،،،،یک بد نکند تا به خودش، صد نرسد / من نیک تو خواهم و تو خواهی بد من،،،،،تو نیک نبینی و به من بد نرسد/ خیام
اتفاقا به این فکر افتادم ولی تو‌حساب کاربری گوگل که میرم هر چی حذف میکنم نمیشه..نمیدونم کدوم قسمت بر ...

رمزشو عوض کن اگه خودشو نمیتونی حذف کنی، ببین کد تغییر رمز رو به شماره خودت اسمس میزنه؟

بدخواه کسان هیچ به مقصد نرسد،،،،،یک بد نکند تا به خودش، صد نرسد / من نیک تو خواهم و تو خواهی بد من،،،،،تو نیک نبینی و به من بد نرسد/ خیام
2706