2737
2734

اول یه پیش درامد بگم....ک عروسمون از لحاظ ظاهر اصلا باب میل مادرم نیست...برادرم تک پسره و زیبا و خوش هیکل..حتا از من ک خواهرشم جذابتره...که عاشق یه دختر لااااغر و استخونی شده..لاغر ک میگم خیلی لاغر در حد 45 کیلو مثلا.. مامانمم یه ادم کمال گراس..همیشه بش گیر میده..ب لباس پوشیدنش و لاغریش و اینا...الان ب خاطر مسئله ایی چن روزی  مهمان مادرم هستن تا خونه گیرشون بیاد..حالا ب من پیام دادهکه  از سر بیچارگی و عاجزی ازت درخواست میکنم با مادرت صحبت کنی منو چن روز دیگه تحمل کنه...تا خونه گیرمون بیاد..میدونم باز ی بحث بینشون پیش اومده ک حتمن هم زنداداشم جواب خودشو داده و کم نیاورده و  داداشم حق ب جانب طرف زنشه...ولی خب باز نمیدونم چیکار کنم ک هیچکدومو قضاوت نکرده باشم...از قضاوت بیجا میترسم

هیچی ندارم بگم...پوچم

من ۴۲ کیلو بودم ازدواج کردم و اصلا به مادر شوهرم ربطی نداره باب میل شوهرم بودم 

الانم باردارم مرز ۶۰ کیلو بازم به کسی ربطی نداره 

مادرتون باید حد و مرز بشناسه و احترام خودشو نگه داره

در یک گویش محلی ، به زنان باردار " دو جان "  میگویند ،  " دو جان " شدن را برای تمامی زنان آرزومندم ❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خا چی کنم 

« سرت تو باسن خودت باشه دوست گرامی نه تو باسن مردم  ⁦ಥ_ಥ⁩عاقد تهکوک و چانبک هستم 😎🤝💙"تامبویم 🙂".              خواهر عزیز ، برادر گرامی ، دوست عزیز ، خانم محترم ، انسان محترم لطفا اگر با نظر من مخالف هستید اگر از طرز گفتار و رفتار من خوشت نمیاد منو ریپ نزن نه اعصاب من خراب میشه نه شما با تچکر 🤝💙
2738

دلم فقط برای زنداداشت سوخت مشخصه چی به روزش آوردید

یعنی چی اندام و قیافش مسخره میکنید

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم

به مادرت بگو خوب یا بد داداش اینو انتخاب کرده حالا خوشگلترین زن دنیا هم بود از زیباییش چیزی به تو نمی‌رسید....پس بزار زندگیشونو کنن خودتو پیش خدا مدیون نکن دل بندشو نشکن هر شکلی داره دست خودش که نبوده

2706