2733
2771
عنوان

دیسکیا بیان راه حل دارم

372 بازدید | 40 پست

من 29سالمه از 27سالگی دیسک کمر گرفتم دلیلش غصه خوردن زیاد کارکردن زیادبعدزایمان و وزن بالای بچم وپله بود.خلاصه دردام هی بیشتر بیشتر میشد.مامانمم دیسک داشت و دیگه مونده بود زمین دور ازجونش .به سفارش یکی از بستگان پیش یک دکتر کایروپراکتیک رفت حالش خیلی بهترشده.منم رفتم اونجا البته با پای فلج هیچ کس باورش نمیشه من وقتی رفتم مطب دکتر پاهام ونمیتونستم زمین بذارم وشوهرم بلندم کرده بود.من قبل از اون دکتر هم چند ماهی بود احساس سنگینی تو گردنم داشتم و وقتی یک جلسه رفتم گردن دردمن شدت گرفت وبا پیگیری فهمیدم دیسک گردن هم دارم.بعداز 7جلسه کایرو من الان تقریبا هیچ دردی تو کمرم ندارم وگردنمم خیلی بهتره.مهم تر از اون دکتر توکل به خدا و توسل به ائمه بود واینکه دارم تلاش میکنم خدا دوستم داشته باشه تا از این دردا خلاص شم.

روز99/9/9بهترین اتفاق زندگیم رخ داد.💘☝😍😍

لطفا بیشتر راجبش توضیح بدید من بعد زایمان دومم به خاطر وزن بالای پسرم دچار. گردن دردای زیادی میشم تحقیق کردم رسیدم به دیسک گردن

عسل طبیعی از ارتفاعات بکر کردستان را مستقیم از زنبوردار با تضمین بخرید asal_talaee_kurdestani@

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

البته قبل از رفتن به دکتر کایرو از تبحر مطمئن باشین و اگه استخوان ظریف یا پوکی استخوان یا مشکل درمهره تون دارین ازرفتن خودداری کنین.اولین چیز تو بهبود دیسک بخشش بگذشت از ادمایی که باهاشون مشکل دارین.اعصاب ارم حرف اولو میزنه

باشه مچکر از تبلیغت  حالا چند گرفتی بابتش؟!!!

عزیزم من حتی اسم دکتر یا چیزی نگفتم خواهش میکنم قضاوت نکن من خانه دارم  با دوتا بچه فک کردم خیلی از خانوما مثل من از زندگی نا امید شدن خواستم بگم امید هست.به هر حال موفق باشی 

لطفا بیشتر راجبش توضیح بدید من بعد زایمان دومم به خاطر وزن بالای پسرم دچار. گردن دردای زیادی میشم تح ...

عزیزم من از این طریق نتیجه گرفتم با خدا پیمان بستم با هیچ کس مشکلی نداشته باشم تا خدا شفامو بده .گذشته از این مورد دکتر کایرو متخصص پیدا کنین حتما موثر واینکه چیز سنگین به هیچ وجه بلند نکنین وهم تر ازهمه بازهم اعصاب ارومه

عزیزم من حتی اسم دکتر یا چیزی نگفتم خواهش میکنم قضاوت نکن من خانه دارم  با دوتا بچه فک کردم خیل ...

بله حق باشماست به این توجه نکرده بودم 

از بس اینجا فقط تبلیغ کردن 

خدایا خودت پشت و پناهم باش
عزیزم من از این طریق نتیجه گرفتم با خدا پیمان بستم با هیچ کس مشکلی نداشته باشم تا خدا شفامو بده .گذش ...

خیلی ممنونم امیدوارم همیشه تنتون سالم باشه.

عسل طبیعی از ارتفاعات بکر کردستان را مستقیم از زنبوردار با تضمین بخرید asal_talaee_kurdestani@
عزیزم سریع اقدام به درمان وکنترل کن دیسک خیلی دردناکه

بیست روز دارو مصرف کردم تحت نظر دکتر مغز و اعصاب و ستون فقرات 

و الان واقعا اگه مراعات کنم درد آنچنانی هم ‌ندارم. آخه خیلی خفیف تشخیص دادن  

پیج هنری من در اینستاگرام narvanceram
لطفا بیشتر راجبش توضیح بدید من بعد زایمان دومم به خاطر وزن بالای پسرم دچار. گردن دردای زیادی میشم تح ...

گلم دیسک گردن خیلی بدتر از دیسک کره چون با استراحت هم بهتر نمیشه سعی کن اول ازهمه عصبی ناشی.بعد زیاد گردنتوو خم وراست یا چپ و راست نکن همیشه مستقیم نگاه کن بار بیشتر ازیک کیلو برندارواگراز استخونات مطمئنی پیش دکتر طب فیزیکی یا کایرو برو

2706