2737
2739

همزمان باهم رفتن،،تسبیح به دست منتظر م بیان تا صلوات بفرستم...برا شما چطور ؟شوهرتون اومده برقاتون رفته؟یا برقاتون اومده شوهرتون رفته؟یا دو رفتن فعلا نیومدن؟یا هر دو اومدن و قراره که برن😐😐چی چی گفتم اصلا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😂😂

کاربر آقام🌺درخواست دوستی ممنوع 🙏   ‏یه توییت خوندم نوشته بود همه پسرا یه مشت آشـ.ــغال و حیله‌گر و شـ.ــیادن، به هیچکدوم اعتماد ندارم.همون لحظه من داشتم یکی یکی رنگ روی اسمارتیزامو میمکیدم که فقط شکلاتشون بمونه، بعد همه شکلاتا رو با هم بخورم حال کنم.من شیـ.ــادم آخه؟😅😂             
2728

آره من این‌میره اون میاد. اون میره این‌میاد

آقااا درسته که ما خوشکل نیستیم ولی صورتمونو که میشوریم دیگه زشت ترم نمیشیم. دوتاچشم و مژه ها و یه دماغ و دوتاابرو و لب و دهن دیگه سرجاشه

@اردشیردرازدستم   😂😂پاسخ بدع😂😂

ارزو هستم ۱۵سالمه❤💫تقریبا شبیهه پروفمم🌼⃟▨꯭݊═╝مَِِـَِِـن َِِیَِِـَِِـه َِِدخَِِـَِِـتَِِـَِِـر َِِبَِِـَِِـی َِِاَِِعَِِـَِِـصَِِـَِِـاَِِب َِِمَِِـَِِـهَِِـَِِـربَِِـَِِـوَِِـَِِـنَِِـَِِـم َِِ 🌼⃟▨꯭݊═╝
2738

برق ک هیچ ما آب هم نداریم! سر ظهر گرما، وقتی دارم آشپزی میکنم و آشپزخونه مث کوره شده مجبورم کولرم خاموش کنم چون فشار آب خیلی کمه و ممکنه کولر بسوزه. امروز داشتم دیونه میشدم. چندبار لباس عوض کردم. تازه نت هم ضعیفه

حالا هی برین ر ا .. بدین😒

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴

شوهره رفته برقه نرفته

دیروز ظهر شوهر رفت،برقه هم پشت سرش رفت،،بعد از سه ساعت برقه اومد،آبه رفت،شوهره زنگ زد😶😶

بعد شوهره اومد 🥴🥴برق هم‌بود تا شب

الان‌نیمدونم‌منتظرم‌فعلا

درست میشه دایی  
بابام رفت  برقااومد😶😶😶

مث ما😐

ارزو هستم ۱۵سالمه❤💫تقریبا شبیهه پروفمم🌼⃟▨꯭݊═╝مَِِـَِِـن َِِیَِِـَِِـه َِِدخَِِـَِِـتَِِـَِِـر َِِبَِِـَِِـی َِِاَِِعَِِـَِِـصَِِـَِِـاَِِب َِِمَِِـَِِـهَِِـَِِـربَِِـَِِـوَِِـَِِـنَِِـَِِـم َِِ 🌼⃟▨꯭݊═╝
2706