2733
2739

سلام خانم ها امیدوارم همگی خوب و سر حال باشین . 

دوستان من این تاپیک رو ایجاد کردم تا هر کسی هر ایده ای داره اینجا لطف کنه برامون بزاره تا توی انجام کارهای خونه بتونیم راحت تر بشیم و انرژی الکی هدر ندیم بعضی وقتها یه کاری رو اونقدر واسه خودمون سخت میکنیم که بعد ها میبینیم  که این کار به جور دیگه راحت تر هم انجام میشد و نیازی نبود این همه زمان یا انرژی صرف اون کنیم . پس لطفا بیاین با همدیگه تجربیاتمون رو به اشتراک بزاریم و با هم مشورت کنیم و ایده های خوب بگیریم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به جای جاروبرقی هر روزه یه جارو خاکندازه دسته بلند بگیر عصای دستت میشه من روزی دو سه بار همه جا رو با اینا جارو میکنم روفرش و سرامیک و ... خیلی راحته 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
2731

فکر کردم ایده های خودتو نوشتی😐

تنها راهی ک من بلدم ساعت 8 بیدار شدنه و شروع کردن به کارهاست.

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
آشپزی کردن زمان خیلی میبره چه ایده ای دارید 

من موقع اشپزی کلی کارای دیگمو میکنم مثلا تا پیاز تفت بخوره یکم ظرف میشورم ی هم میزنم  روی کابینتا رو دستمال میکشم تا بیاد غذارو بار بزارم همه کارای اشپزخونمم انجام دادم

بعضی دردا مثل چایی میمونن....!!!شاید سرد بشن !اما تلخ باقی میمونن...!!!!❤️😍 سال ۱۴۰۱ب آرزوم رسیدم 😍❤️
2738
اونوقت دوباره باید تمیز کنم بعد اینکه پخت غذا تموم شد 

نه دیگه هر ظرفیو‌درمیاری میشوری دیگه بعدم ب اشپزخونه تمیز با غذای درحال پخت داری 

منظورتون بعد خوردن غذاه؟!

بعضی دردا مثل چایی میمونن....!!!شاید سرد بشن !اما تلخ باقی میمونن...!!!!❤️😍 سال ۱۴۰۱ب آرزوم رسیدم 😍❤️
من موقع اشپزی کلی کارای دیگمو میکنم مثلا تا پیاز تفت بخوره یکم ظرف میشورم ی هم میزنم  روی کابین ...

من بخوام خورشت و برنج درست کنم،در بین آشپزی کارهای همه ی خونه رو انجام میدم ،حتی جارو‌میزنم😁

همینجوری بیکار نمیمونم فقط تفت بدم و‌منتظر بمونم

دیدین دکمه لباس که یکم شل میشه چقدر بده ؟پس به زور آویزون نباشیدهروقت دیدی جات نیس خودت کنده شو برو....
2706