2733
2734
عنوان

سفر با بچه 16 ماهه با ماشین ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1214 بازدید | 57 پست
تازه شوهرم میگه بعدش میریم برا خودمون می گردیم من میگم باید حتما جا و مکانم مشخص باشه نمی تونم بچه کوچیکو بگیرم دستم راه بیوفتم بدون هدف دروغ می گم؟
مانی عشق مامان و باباش 7 اردیبهشت چشمای قشنگشو باز کرد
پس برنامرو کنسل نکنم اخه از دیشب اینقدر رو دنده لج افتادم که به فکرم رسید برم بگم بابام حالش بد شده من می خوام برم شیراز
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین در کل فرق نمیکنه بچه چند سالش باشه با بچه معمولا مسافرت سخت تره ولی خوب تنوع هست بچه هم برای تنوع هست جای جدید و ادمهای جدید حالا برفرض غذا نخوره یا کمتر بخوره ببخشید فرض کن عروسی یکی از فامیلهای خودتون بود!! بازم همین بهانه ها رو می اودری؟
نه حق کاملا با شما هست اما خب با دعوا چیزی حل نمیشه باهاش آروم صحبت کن اگه بازم اصرار کرد بگو اونجا حواست به من باشه بچه رو باید برام نگه داری
میخواهمت تا عمق جان .دیوانه وار افسانه وار
2731
سختی نگیر پسر من ۱۶ ماهشهر شیراز تا حالا پسرم از دو ماهگی به تهران با ماشین مسافرت کرده ۸۰ درصد مسیر خوابه
وإِن یَکادُ الّذینَ کَفَروا لَیُزلِقونَکَ بِأَبصارِهِم لَمّا سَمِعُوا الذِّکرَ و یَقولونَ إِنَّهُ لَمَجنونٌ * و مَا هُوَ إِلاّ ذِکرٌ لِلعالَمین / خدایاپسرم به تو میسپارم
مهسا جون میگه میگیرم ولی عملا بچه اویزون مادرشه هستی جون خود شوهرمم خیلی تمایل برا عروسی نداره چون مامانش داره میاد و بهش قول داده اصرار داره
منم با ماشین کوچیکتر بود رفتیت تا شیراز ولی دوسره ولی الان قراره چند روز تو شهری که هیچ جاشو نمیشناسم بمونم نمیدونم اگه تجربه شماها میگخه سخت نگیرم باشه
به هر حال سفر با بچه این سنی سخته . هم خودش کلافه می شه هم پدر شما رو در می آره. تازه از عروسی هم هیچیییییییی نمی فهمی چون یا بچت بغل اینو و اونه (که من خیلی بدم می اومد از این مورد) یا باید دنبالش راه بیوفتی تو باغ و تالار که یه وقت خدایی نکرده زمین نخوره یا زیر دست و پا نره. ولی به قول یکی از دوستا آدم نمی تونه زندگیشو که تعطیل کنه !! حالا دیگه بستگی به خودت و شرایط خودت داره
2706