2733
2734

سلام مامانای عزیز. میگم دخترم رو امشب برای چکاپ چشم پزشکی بردم. با دستگاه تشخیص داد که جفت چشماش نزدیک بینشون خیلی ضعیفه. یکیشون چهار و خورده ای و یکی دیگه ۵. میخواستم ببینم کی تجربه داره راهنماییم کنه؟ آخه دخترم همه چیزش عادیه. قشنگ نقاشی میکشه، کاردستی درست میکنه و دوربری میکنه. چطور امکان داره کا اینقدر نزدیک بینش ضعیف باشه ولی مشکلی نداشته باشه توی دیدنش؟!!! تجربه دارها تو رو خدا کمکم کنید خیلی استرس دارم. ممکنه دکترش اشتباه کرده باشه؟ کسی بوده شرایط مشابه داشته باشه؟

پسر خاله من نوپا ک بود خیلی میخورد زمبن چون داداشمم از بچگی عینک زد بابام ب خالم گوشزد کرد ک چشماش ضعیفه واقعنم بود 

اگر شک داری ببرش ی دکتر دیگ ایناییم ک میگیو ب دکتر بگو ببین چی میشه انشالله ک ضعیف نیس دکترش اشتیاه گفته

برای سلامتی مامان خوشگلم دعا کنید 💔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
پسر خاله من نوپا ک بود خیلی میخورد زمبن چون داداشمم از بچگی عینک زد بابام ب خالم گوشزد کرد ک چشماش ض ...

من خودم چشمام ضعیفه و کلا به دخترم زیاد دقت میکنم. ولی واقعا تا حالا هیچ علامتی از اینکه چشماش ضعیف باشه بروز نداده از خودش. خیلی تعجب کردم و شوکه شدم‌ وقتی گفت اینقدر ضعیفه.😢 کاش اشتباه کرده باشه واقعا. بهشم گفتم که دخترم خیلی خوب همه کاراش رو انجام میده. ولی خب گفت ببرش جهت ها رو باهاش کار کن دوباره ۶ ماه دیگه بیارش. البته اینسری که رفتیم دخترم جهت ها رو بلد نبود با دستگاه چشمش رو بررسی کرد. دخترم ۳ سال و ۹ ماهشه

عزیزم منم دخترم ا ز۶ماهگی متوجه صعیفی چشماش شدیم وتاالان که ۴سالش شده عینک میزنه اگر فکر میکنی اشتبا ...

عزیزم چجور متوجه شدید؟ چه علایمی داشت؟ نزدیکش ضعیفه یا دورش؟

بینایی سنجی که بردیم متوجه شدم البته دخترم انحرافم داشت که دوسالگی عملش کردیم والان فقط صعیفه

چشاش داره ضعیفتر میشه؟

یا ثابته؟

اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم توکل برخدا ❤️✨