2737
2739

دیگه کم مونده جامه بدرم و به سمت کوچه فرار کنم  بالش گذاشتم رو سرم همچنان صدای خر و پفش میاد ... از شدت حرص موهامو داشتم میکشیدم دیگه. ن میتونم بخوابم نه میتونم بیدار بمونم ن میتونم تمرکز کنم این چ اوضاعیه  

چکار کنم؟

پ ن:امکان جا به جایی وجود نداره!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یه لگد بزن بهش

🥰BTS🥰.آرمی.😋25سالمه.تیکر پایان قرار داد رهن خونمون وپایان مستاجریم😁انشاءالله که به خونه خودمون اسباب کشی میکنیم. و صاحب خونه میشم. من خوشبخت ترینم😁😁.   با قانون جذب میخوام خوشبخت شم😊😜 ومیشم. الهی شکرت. 

اون شخص مادرو پدرت اگه نیستن یک راه حل بدم

دوست عزیزی ک اینو میخونی...از ته دل میگم امضای خدا پای حاجت دلت❤❤                                          اینو یادت باشه رفیق *همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست*
2740

خصوصا عصابتم خرد باش و یکی هی بخاد این حرکتو برع

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

امن یبار پیش جاریم خوابیدم خرو پفش عین مته داشت مغزمو سوراخ میکرد. رفتم بیدارش کردم😂 گفتم مغزم سوراخ شد. بعدش یجوری خوابی د بی خرو پف. 

اینا معمولا بالشتشوت بده ی انگش بزن بهشون خارو پفشون قطع میشه

🥰BTS🥰.آرمی.😋25سالمه.تیکر پایان قرار داد رهن خونمون وپایان مستاجریم😁انشاءالله که به خونه خودمون اسباب کشی میکنیم. و صاحب خونه میشم. من خوشبخت ترینم😁😁.   با قانون جذب میخوام خوشبخت شم😊😜 ومیشم. الهی شکرت. 

😂😂قربون نن جونم برم ی شب پیشش خابیدم مجبوری بخدا تا صب گریه کردم از صدای سرسام اورش

شبیه غرش شیر بود لامصب۰😂😂😂😂

فقط 20 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💓هی تویی ک داری اینو میخونی من از ته دلم دوسِت دارم و خوشحالم ک باهات تو یه زمان زندگی میکنم... فکرشو بکن ممکنه منو تو یه جای این دنیا جای پای همدیگه قدم برداشته باشیم.یا اتفاقی همو دیده باشیم.ب لباس هم یا صورت هم خیره شده باشیم .شاید والدینمون دوست بودن یا بچه هامون دوست بشن...میبینی چقد حس خوبیه اینکه کنار هم زندگی میکنیم؟ ما باهم جمعیت دنیا رو تشکیل دادیم.من عاشق زندگی و دنیا هستم... و همچنین عاشق تویی ک اینو میخونی...💜 لبخند از ته دلت آرزوی قلبیِ منه.💜..مراقب خوبیای دنیا باشیم باهم🥰