2752
2734

من ی ساله ازدواج کردم پدرم وضع مالی خوبی داشت اما همسرم حقوقش پاییه که بیشترش میره به قسط و قرض 

دارم افسرده میشم با پولی ک برامون میمونه فقط میشه بخور نمیر زندگی کرد اصلا به خودش زحمت نمیده ساعت ۱۱ظهرپا میشه میره سرکار ۲برمیگرده خونه🤦حداقل نمیزاره من برم سرکار خرج خودمو درارم🥺ی آرایشگاه بدون فکر آخر ماه نمیتونم برم☹️اصلا حالم خوب نیست نمیتونم تحمل کنم این شرایط رو راه کار بدین چیکار کنم ب فکر زندگیمون باشه کم اوردم دیگه

کاش با همسطح خودت ازدواج میکردی

این مرد تنبله

حالا حالاهام درست نمیشه

و توصیه میکنم سرکارم نرو چون دیگه همون ۴ ساعتم نمیره سرگار:/

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

11تا2؟ چیکارس؟ 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

منم مث چی موندم توگل امروزرفتم سورای حل اختلاف همش مردسالارانه رفتارمیکنن انگارمازناچی میخوایم میگه دادگاه هررای بده باتوجه به وسع اقاست حالافک کن این آقاهیچی خرجی نمیده دارم دق میکنم بخدا

حرفی ندارم🤐
کاش با همسطح خودت ازدواج میکردی این مرد تنبله حالا حالاهام درست نمیشه و توصیه میکنم سرکارم نرو چو ...

چرخ زندگی نمیچرخه اخه با قسط و قرص کلا ی تومن میمونه برا ی ماهمون اونم بیشترش خرج تعمیر ماشینش میشه

باید کم کم رو مخش کار کنی بری چون وضع واقعا خرابه 

🧿سرانجام به حکمت اتفاقات زندگی پی میبرید پس فعلاً به سردرگمی ها بخند از میان اشک ها لبخند بزن و همواره به خودت یادآوری کن پشت هر حادثه قطعا دلیلی نهفته است 🧿
ساعت کارش دست خودشه

بلاخره ی قانونی داره ک. 3 ساعت در روز ک کمه. مگه این ک ساعتی حقوق بدن 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
منم مث چی موندم توگل امروزرفتم سورای حل اختلاف همش مردسالارانه رفتارمیکنن انگارمازناچی میخوایم میگه ...

خیلی سخته🥺باز داشته باشه و نده شوهر من زورش میاد کار کنه

بلاخره ی قانونی داره ک. 3 ساعت در روز ک کمه. مگه این ک ساعتی حقوق بدن 

نه باید به دکل ها سر بزنه روزی دوتا دکل اگه مشکلی براش پیش اومده باشه رفع کنه اگه خرابی نباشه کارش دو ساعته تموم میشه

2706