2737
2739
عنوان

بی بی چک +عکسسسس

| مشاهده متن کامل بحث + 782 بازدید | 87 پست
اسی جان مبارکت باشه عزیزم❤️❤️ غبطه خوردم به بی بی چکت .... آخه من5ساله منتظرم یه بی بی چک دوخطه ببی ...

خدا کنه شما هم ببینی من دوبار کاشت داشتم منفی هم خودم هم شوهرم مشکل داشتیم خیلی سختی کشیدییم

فقط خدا میدونه چی میگم

خدایا اگر صد هزاران بار سجده شکر به جای بیارم باز هم در مقابل نعمتی که به من دادی کم است.💖👼خدایا شکرت👼💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عصر حتما جوابو گرفتی تاپیک بزناااا😍

حتما فقط دعام کنیین

خدایا اگر صد هزاران بار سجده شکر به جای بیارم باز هم در مقابل نعمتی که به من دادی کم است.💖👼خدایا شکرت👼💖
2728
نه 

دستت رو بذار رو شکمت،بگو مامان من همه جوره پشتتم

از این دنیا نترس

سفت و محکم ب دلم بچسب ک اینجا عاشق زیاد داری

اونم میگه باشه و نه ماه دیگه میاد صورت این عاشق بدون توقعش رو ببینه

دوست عزیز؛من دوازده ساله ک دعا می کنم ک خدا بهم ی بچه بده؛تا حالا قابل ندونسته؛شاید دلِ تو ب خدا نزدیکتر باشه میشه تو برام دعا کنی از این غم بیرون بیام و دلم شاد بشه؛اگه دعا کردی لایکم کن هم دعات کنم هم صلوات واست بفرستم.خدا خیر دو دنیا رو نصیبت کنه
خوشبحالت ک حداقل میدونی مشکلی داشتین..... ماعلت ناباروریمون نامشخصه

هیچ وقت نگو خوش به حالت

خدا رو شکر کن جای من نیستی

از خدا بخاه بهت میده

برا منم دعا کن چون سقط داشتم قبلن این دفعه بمونه

2738

استارتر دعات میگیره نی نی تو دلته 

تو رو خدا برای منم دعا کن ، نزدیک یک ساله منتظرم 

عاقبت در یک شب از شب های دور ،کودک من پا به دنیا مینهد...،آن زمان بر من ،خدای مهربان ،نام شور انگیز ❤مادر ❤مینهد...
دستت رو بذار رو شکمت،بگو مامان من همه جوره پشتتم از این دنیا نترس سفت و محکم ب دلم بچسب ک اینجا عا ...

یعنی واقعا میشه همینی که میگی خدا از دهنت بشنوه

اشکم دراومد،حرفت ب دلم نشست  مرسی ک دعام کردی خدا بهت عزت بده،الهی خوشبختی سهم هر روزت از زند ...

فدات عزیزدلم❤ از صمیم قلبم دعا کردم برات❤

انشاءالله که به زودی زود میدی خبر بارداریتو😘

استارتر دعات میگیره نی نی تو دلته  تو رو خدا برای منم دعا کن ، نزدیک یک ساله منتظرم

ان شاءالله تا سال دیگه نی نی تو بغلته

یعنی واقعا میشه همینی که میگی خدا از دهنت بشنوه

ان شاالله بخواست خدا حتما میشه

دوست عزیز؛من دوازده ساله ک دعا می کنم ک خدا بهم ی بچه بده؛تا حالا قابل ندونسته؛شاید دلِ تو ب خدا نزدیکتر باشه میشه تو برام دعا کنی از این غم بیرون بیام و دلم شاد بشه؛اگه دعا کردی لایکم کن هم دعات کنم هم صلوات واست بفرستم.خدا خیر دو دنیا رو نصیبت کنه
هیچ وقت نگو خوش به حالت خدا رو شکر کن جای من نیستی از خدا بخاه بهت میده برا منم دعا کن چون سقط دا ...

ان شاالله ک میمونه برات..... 

واسه منم تو شادیات دعاکن...گرچه من الان ازشوهرم دلخورمو رابطه ندارم باهاش دقیقن هم ایام تخمک گذاریمه

ان شاالله بخواست خدا حتما میشه

خدا کنه 

به زودی برای شما