2737
2739
عنوان

رمان از اینا که مرده خیلی غیرتی

| مشاهده متن کامل بحث + 6161 بازدید | 48 پست
ازاین رمانا که مرده بشدت باکلاس وپولدار وامروزیه وبسیار عاشق ولی بشدت غیرتیه ازاینا دوست😅

رمان صرفا جهت خر فهم شدن و این مرد امشب می میرد

اینجا مجازیه حداقل اینجا خوده واقعیت باش ....
دقیقا . از مردای حسود و غیرتی حالم بهم میخوره . به اسم غیرت پا رو از گلیم درازتر می کنن . بی درکن و ...

من حس میکنم شوهرم بخاطر دوس داشتن غیرتی نمیشه همش میگه میخای ابرو کیو ببری؟ 😐من هیچ من نگاه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اون که شکنجگر من بود مثبت ۱۸ داشت و یک نوع بیماری یا گرایش به یه سری چیزای نامناسب داشت .حصار تنهایی ...

باورت میشه من اونو قشنگ نمیخوندم میزدم جلو قلبم طاقت این همه اذیت نداشت😐
😂

دقیقا من هی برمیگردم رو بعضی تیکه هاش باز کیف میکنم

😍
😂😂

کم کم داره یادم میاد😐
صدای گریه ام قشنگه😂

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤
2731
الان میزنم گوگل نگاه میکنم  قلم نیلوفر قائم فر دوس دارم  رمانی شبیه آشور یا تب داغ گناه ...

تب داغ گناه فک کنم جلد دومشم اومده

حرارت تنت فک کنم تو همین مایه ها باشه

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤
باورت میشه من اونو قشنگ نمیخوندم میزدم جلو قلبم طاقت این همه اذیت نداشت😐 😂 دقیقا من هی برمیگردم ر ...

دقیقا من هر چند وقت یه بار میرم یه سری جاهاشو که دوست دارم باز میخونم.شکنجگر من نمیدونم شاید تو یکی دیگه منظورته اخه متفاوتن ولی اون که من میگم زیادی مثبت ۱۸ داشت اصلا ی وضعی بود 😂

2738
من حس میکنم شوهرم بخاطر دوس داشتن غیرتی نمیشه همش میگه میخای ابرو کیو ببری؟ 😐من هیچ من نگاه

اخی عزیزم .

همه چی رو به خودش ربط میده . حالا  ک هیچ کاری نکردی  این حرف میزنه .

اصلا اینطور مردا اعتماد سرشون نمیشه و واسه آدم آرامش نمی‌ذارن . همش باید نگران باشی که حرکت اضافی نکنی ک آقا بهش برنخوره 😤

باورت میشه من اونو قشنگ نمیخوندم میزدم جلو قلبم طاقت این همه اذیت نداشت😐 😂 دقیقا من هی برمیگردم ر ...

رمان صدای گریه قابل دانلود نبود 💔🤧ای خدا

همینو بگو . خودش حرکت اضافی می‌کنه و فک می کنه همه مث خودشن .‌ نمی دونم با چه حقی به تو گیر میده&nbs ...

منم جوری نشون نمیدم که فقط به اون تعلق دارم مام رو خیلیا (الکی)کراش زدیم البته اینارو بهش میگم که بدونه منم انقد مقابل کاراش بیکار و معصوم نمیشینم

رمان صرفا جهت خر فهم شدن و این مرد امشب می میرد

خخخ

هر طور باشی زندگی ما همونطور است/ابرو گره کردی گره افتاده درکارم؟؟!/امروز که پشت درم خوب دستگیری کن/فردا که اعلامیه ترحیم دیوارم....السلام علیک یا اباعبدالله
2706