2733
2734
عنوان

کسی هست این حالو تجربه کرده باشه؟کیا تجریه پانیک دارن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 397 بازدید | 63 پست
من علایمم اینه که حس میکنم خون کم به مغزم میرسه یا انگار فشارم میفته و انگارمیخام غش کنم 

مطمئنی پانیک داری؟

خدایا مواظب نی نیم باش خدایا ممنونم ازت   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

[QUOTE=197638323]میرم در موردش میخونم ولی بدنم قفل بود کامل ولی کامل هوشیار بودم و حتی صدا همسایه ها رو برون فکنی بین خاب و بیداررخ میده جسمت میره توخاب روحت سبک میشه منم کامل درک دارم ب اطراف

رنگ ولایتhaircolorist
2731
وا چرا زخم زبون میزنی بخت چ ربطی به پانیک داره ؟ پانیک یه حمله عصبیه 

من زخم زبون نزدم ولی اینا علامت بختکه. آدم نمی تونه از جاش بلند شه. نمی تونه تکون بخوره. مجبور میشه جسم لطیفشو از بدن جدا کنه. اتفاقا پریروز من از بدنم جدا شدم خیلی حال داد. رفتم تو اتاق بغلی ساعتو نگاه کردم. به آشپزخونه سر زدم. بعد دوباره برگشتم تو بدنم. خیلیم حال داد.

[QUOTE=197638323]میرم در موردش میخونم ولی بدنم قفل بود کامل ولی کامل هوشیار بودم و حتی صدا همسایه ها ...

چه عجیب اولین باره میشنوم صبح فک کردم میخوام بمیرم تو دلم میگفتم پس دخترم چی بعد هی تند تند به خودم میگفتم نترس نمیمیری این فقط حمله پانیکه

چرا کلاس میذارین حالا. بگین بختک! 

پانیک با بختک فرق داره گلم شما یکم تحقیق کنید♥️

ممنون میشم توی تاپیک ها ازم سوال حس شیش نکنید💋❤شبای رفتن تو شبای بی ستارست ببین که خاطراتم بی تو چه پاره پاره ست با هر نفس تو سینه بغضه تو تو گلومه با هر کی هر باشم عکس تو روبرومه آخ که چقدر تنگه دلم برای اون شبامون کاشکی که اون عشق بشینه دوباره تو دلامون چی میشه برگردی بازم روزای گذشته هوای پاییزی چرا تو عشقه ما نشسته
چه عجیب اولین باره میشنوم صبح فک کردم میخوام بمیرم تو دلم میگفتم پس دخترم چی بعد هی تند تند به خودم ...

من پانیکم داشتم قبلا ولی این ی عمرجداست اصلاربطی ب روحت نداره

برون فکنی درعین ترسش جذابه خیلیا پول میدن اموزش میبینن

رنگ ولایتhaircolorist
اسی به نظرم افت قند و فشار داشتی از حال رفتی من چندبار اینجوری شدم علائمت مثه من بود

نه صبحونه خورده بودم و اومدن دوباره بخوابم که اینجوری شدم قبلشم کلی حرص خورده بودم و شب قبلم ناراحت بودم خیلی

آره کم کم شدید تر میشه همین دمنوشی ک گفتم تا ۴۰ روز کمه کم استفاده کن کلا گم میشه

حتما امتحان میکنم دوست عزیزم ممنونم از راهنماییت🌹🌹🌹🌹🌹

من فقط جاهای شلوغ پانیک میشم 

خیلی بده ☹☹☹☹من همش استرس شدید دارم در حد تهوع...با ی تلنگر به مرز جنون میرسم و دوس دارم اون لحظه خودمو بکشم...خیلی حال بدیه متنفرم از اون حال...

2706