2733
2734
عنوان

یه سوال تا حدی بی شرمانه....

72408 بازدید | 30 پست
شوهر من برای جلوگیری از انزال ژل تاخیری استفاده میکنه...این ژل بی حس میکنه؟؟؟....وقتی این ژلو میزنه من خیلی طول میکشه که به اوج لذت برسم...ممکنه رو من هم تاثیر بذاره یا فقط تلقینه؟؟؟
حمید همسر مهربونم...زهرا دختر نازنینم...دوستتون دارم.....تمام دنیا یه طرف شما دو تا یه طرف...زنده باشید ان شالله
این بی حس کننده هست..اما مگه بعد از زدن زل سریع که نزدیکی انجام نمیشه..تا به اون مرحله برسه رو بدن شوهرت خشک میشه..بعیده روی شما اثر بذاره
طراحی داخلی...چیدمان..دکوراسیون داخلی...با نازلترین قیمت http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=672610
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بله
بى حس میکنه و روى شما اثر میذاره
بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي
قرص ویتامین e و well men کمک کننده ست
در نهایت گوگل سرچ کنید
درمان هاى گیاهى هم داره
بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي
آره خیلی زود انزاله...تمرینات کیگل چیه؟؟؟یه راه خوب بهم معذفی کنید
حمید همسر مهربونم...زهرا دختر نازنینم...دوستتون دارم.....تمام دنیا یه طرف شما دو تا یه طرف...زنده باشید ان شالله
خوب معلومه ! برای شما رو هم سر میکنه ...حتی اگه بشوریش هم بازم اثرش بریا هردوتون هست...

بهتره از کاندوم استفاده کنه تا شما هم لذت ببری! وگرنه همه لذت برا شوهرته....
اگر زن دیگری مرد شما را دزدید، هیچ انتقامی بهتر از آن نیست که بگذارید نگهش دارد!"مردان واقعی دزدیده نمیشوند"[smiley]s/sm_17.gif[/smiley]
شوهرم من هم یه مدت استفاده می کرد ولی تاثیری روی من نداشت.
چون حداقل نیم ساعت قبلش باید ژل رو بماله تا تاثیر بزاره. اون وقت چطور همون آن روی زن تاثیر می زاره.
احتمالا تلقین می کنی عزیزم تا اینکه اینکارش بهت استرس میده تو هم دچار بی حسی می شی.
زنی که یک زندگی کامل و شاد را با تکیه بر خودش می سازد بسیار جذاب تر از زنی است که چشم به یک مرد دوخته تا آنرا برایش بسازد.
2706