2752
2734
عنوان

بیاید براتون فال پاسور بگیرم!

| مشاهده متن کامل بحث + 1686 بازدید | 212 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بپرس بندازم

شوهرم دوستم داره؟ آیندمون چی میشه جدا میشیم یا میمونیم؟ صلاح زندگیم جدایی یا موندن تو این زندگی؟؟؟؟؟ عزیزم خیلی ممنونت میشم برام بگیری خیلی نیاز دارم 

لطفا کاربر آقا به هیچ عنوان ریپلای و لایک نکنه به هیچ عنوان.

اخرش چی میشه

در سرم دختر پیری عصبی می رقصد‌‌‌‌‌‌‌‌‌                            شهر بر روی سر من عربی می رقصد                              این جهان با همه دغدغه هایش دارد                           روی یک جمجه یک وجبی می لرزد

تروخدا برامن بگير 😭

معجزه ي مالي همين هفته برام اتفاق ميفته؟

‏احترام به عقاید یعنی من به محدودیت هایی که برای خودت گذاشتی احترام بگذارم نه به محدودیت هایی که میخواهی برای من بگذاری!
برای شما یه وعده دیدار افتاد یه دلتنگی داری برطرف میشه گویا قراره بارادر بشی یا شایدم بارداری

خدا از دهنت بشنووووه

۱۶ روز از موعدم گذشته هنوز پری نشدم بیبی چک میزنم فقط هاله ی کمرنگ میندازه

خدایا عاشقان را باغم عشق آشناکن ز غم های دگر غیر از غم عشقت رها کن تو خود گفتی که در قلب شکسته خانه داری شکسته قلب من جانا به عهد خود وفا کن  
علی دوسم داره؟چقدر؟

افتاد ک راه درستیو انتخاب نکردی

دلسردی و نا امیدی داری دور و اطرافت دردت و میفهمن ولی کمکی از دستشون ساخته نیست 

اونقدری ک دوسش داری و بهش اهمیت میدی نداره

من

دخترم ماهورای مامانش خدای روی زمینمه چشامه.قلبمه😘💋شـما زشت نیستید، شـما فقط پول ندارید! پولدار بودن خوشگلتون میکنه حتی اگر احمدینژادباشید😑 این موادی تو شامپو بچه میریزن ک چشمو نسوزونه چیه؟خب تو شامپو ماهم بریزین مگه چشم ما چشم خره😐 _از کسایی که خوراکیاموبهشون تعارف میکنم اونام برمیدارن متنفرم  من چاق نیستم فقط شکمم سه بعدیه دوست عزیز اگه با نظرات من حال نمیکنی میتونی سرتو بکوبونی به دیوار تا اروم بشی  ما از خونه تکونیی عید فرار میکردیم گیر بشور بسابای کرونا افتادیم  
2706