2733
2734
عنوان

بیاید براتون فال پاسور بگیرم!

| مشاهده متن کامل بحث + 1694 بازدید | 212 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تو  رو خدا برا منم بگیر برات ایت الکرسی میخونم 

نیت کردم

توکه اخر گره رو باز میکنی پس چرا امروز و فردا میکنی                                   خدایا شکرت       الهی یک نظر تو کافیست تا دل بندگانت آرام و مطمعن باشد         

عزیزم برا منم بگو فرید هنوز بهم فکر میکنه؟؟؟

من امسال نامزد میکنمم؟؟؟

چه کسی می داند که تو در پیله تنهایی خود تنهایی چه کسی می داند که تو در حسرت یک روزنه در فردایی پیله ات را بگشا تو به اندازه پروانه شدن زیبایی
یه خبر خوش تو زمینه مالی داره شروع یه موقیعت خوب مالی داره که پر برکت و اینده سازه انشالله و نیتتم ...

خداروشکر مرسی عزیزم 

مهمانداری هواپیما خوندم و عاشق رشتم بودم😍کلاس گیتار میرم😍 عاشق زندگیمم خدارو شکر میکنم ک بهترین زندگی و بهترین خانواده خدا بهم داده
 تو زندگیت بدخاه زیاد داری ک خوشبختی و موفیقتتو نمیخان به هرکسی زود اعتماد نکن راز دلتو به هرک ...

سلام دوست عزیزم میشه برای منم بگیری ببینید آیا من تا آخر این ماه عقد میکنم یا اصلا کی عقد میکنم اسمم فاطمه هست ممنونم منم براتون 50تا صلوات فرستادم ازتون خواهش میکنم سوال مو جواب بدید خواهش خواهش خواهش خواهش خواهش میکنم

دوستان عزیزم میشه برام دعا کنید که زودتر طی همین ماه ها عروس بشم خیلی شرایط زندگیم سخت شده دیگه خسته شدم لطفا از ته دلتون برام دعا کنید خیلی این روز ها حالم خرابه خیلی حرف های مردم اذیتم میکنه از همگی سپاسگزارم یا حضرت رقیه«س» 

پسر برمیگرده یانه 

بگیر برام ممنون🤦‍♀️

سر بر شانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواند که نه از دوزخ بترسی ونه از بهشت به رقص در آیی اگر کسی احساست را نفهمید مهم نیست سرت را بالا بگیر ولبخند بزن فهمیدن کار هر آدمی نیست
2706