2733
2734
عنوان

تجربیات من از ورم عمل بینی + عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 55287 بازدید | 137 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
نیمه فانتزی محسوب میشه به خاطر قوسش؟

اول اینکه بینیت واقعا به صورتت میاد ( از این جهت که من میبینم ) و قشنگه .

اینم فکر می کنم فروکش می کنه و صاف میشه ، نگران نباش عدم قرینگی کلا وجود داره مهم شکل کلیه که قشنگه :)))

اول اینکه بینیت واقعا به صورتت میاد ( از این جهت که من میبینم ) و قشنگه . اینم فکر می کنم فروکش می ...

مرسییی😍❤️😘😘

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
شما ازش راضی

میدونی عمل بینی خیلی ریسکه من راضی بودم ولی ۲تا از اونایی که همون روز عمل من عمل کردن میگفتن راضی نیستن.اما اکثر مریضاش راضین.باز برو مطبش و پیجش نمونه کاراشو ببین

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
میدونی عمل بینی خیلی ریسکه من راضی بودم ولی ۲تا از اونایی که همون روز عمل من عمل کردن میگفتن راضی نی ...

میشناسمش تو پیجش هستم ولی من میخواستم برم پیش زمانی چون  دکتر گوش و‌حلق و بینی ولی تعریف جلالی هم زیاد شنیدم

2706