2752
2734
عنوان

اصفهانیا کجاین پس

| مشاهده متن کامل بحث + 250 بازدید | 38 پست
خخخ ن بابا زن هستم بچم دارم شک نکن دوست عزیز

🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️خداکنه 🥴🥴

بی عشق زیستن را …                                                جز نیستی چه نام است ….                                                                                    :🫀🤍                          ✨۱۴۰۰/۹/۱۶💫۰۱:۵۶:48✨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سنت بگو تحصیلاتت بگو من دوتا پسرخاله مجرد دارم ک دنبال زن هستن هم کار دارن هم سالمن معتادم نیستن&nbs ...

نمیخام تو مشکوکی اگه پسر بودی چی🤨بندالم بشی ولم نکنی🥺اصن شوهر نخواستم🥴

@hhheee   بیا براش شوهر پیدا کن 😂😂😂😂

😂😂😂🖐️

# نه ب کودک همسری😡🤬😤😱من ی دختر 20 ساله ام ک تو 15 سالگی بچگی کردم، عاشق شدم و در آخر ازدواج کردم.... من حتی ی لحظه هم فکر نکردم.... اصلا نمیدونستم ازدواج چیه.... پس دختر ک 13 سالشه یا 10 سالشه یا همون 15 چ میفهمه ازدواج چیه.... لطفا. لطفا نکنید..... صرفا برا اینکه خودم اینو تجربه کردم نمیگم.... من دیدم زیاد دیدم ک هم سنام پشیمون شدن.... با اختلاف اینکه اونا خانوده هاشون خواستن و من خودم و حالا هر ناراحتی باشه روم نمیشه ب کسی بگم چون همه ی اطرافیانم بخاطر سنم مخالف صددرصد بودن.... اگه این امضا حتی روی یک نفر تاثیر بزاره.    از ته دلم شاد میشم🙃دخترا خوش بگذرونید... عشق کنید با دوستاتون وقت بگذرونید و با هدف پیش برید.... عاشق همه ی دخترام و خوشحالم ک یک دختر قویم ک دست از آرزوهاش نمیکشه💪
2706