2733
2739

سلام چطورين 

دوستان اينجا كسي هست پيكرتراشي كرده باشه خودش يا نزديكانش؟چطوري بوده؟رضايت دارين؟بعدش درد داشتين؟چه مراقبت هايي نيازه؟

ني ني سايت نيس كه مادر شوهر سايته 😑😑😑😦😦

درد داره قطعا ک با مسکن قابل تحمل میشه. حس کوفتگی داره. اکثر نقاطی ک لیپو شده کبود و متورم میشن و طی چن روز خوب میشه

از قسمت هایی ک سوراخ شدن جهت ساکشن چربی تا چن روز ترشحات خونابه و خون میاد ک نیاز ب تعویض پانسمان مداوم دارن تا فقط سر زخما بسته شن

مراقبتم ک معمولا میگن غذا چرب و نفاخ نخورن بعد از عمل. راه برن در حد توان. ک هر چی بیشتر بهتر

تا قبل از خشک شدن ترشحات حمام نرن. انتی بیوتیک طبق ساعت مصرف شه پانسمانها در صورت خیس شدن( خونابه)عوض شه اگرم ترشحات کم بود حداقل روزی یکبار عوض شه

خدایا خودت مواظب بچه هام باش🦄
درد داره قطعا ک با مسکن قابل تحمل میشه. حس کوفتگی داره. اکثر نقاطی ک لیپو شده کبود و متورم میشن و طی ...

يكي از اشناها ميگفت خون ابه ها رو بايد بيان با سرنگ بكشن واقعيت داره اين؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

يكي از اشناها ميگفت خون ابه ها رو بايد بيان با سرنگ بكشن واقعيت داره اين؟

من پرستار بخش جراحی بودم. ندیدم اصلا کسی اینکارو کنه

نهایتش این بود ک اطرافشو فشار و ماساژ میدادیم ک بیشتر بیاد بیرون ک این مربوط ب عمل لیپوماتیک هس

عمل باز شکم ک بش میگن ابدومینوپلاستی دوتا ظرف ب اسم همووگ میذارن سمت چپ و راست شکم بالای ناحیه شرمگاهی ک خونابه ها رو وکیوم کنه و بکشه درون خودش ک جمع نشن زیر پوست

ولی لیپو نیازی نبود با ماساژ خودش خارج میشد. حالا چیزی ک شما میگید شاید خیلی جمع شده بوده و سفت شده بوده ک من چنین موردی نداشتم و ندیدم

خدایا خودت مواظب بچه هام باش🦄
2728
من پرستار بخش جراحی بودم. ندیدم اصلا کسی اینکارو کنه نهایتش این بود ک اطرافشو فشار و ماساژ میدادیم ...

ممنونم عزيزم خيلي كمك كردي