2733
2734
عنوان

پوشکه مولفیکس ترک یا جان به به؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1006 بازدید | 27 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

پمپرز تا حالا نبستم حالا باید اینم بذارم جزوه گزینه هام
امیرحسین عشقه مامان و باباش 25مرداد قدمای کوچولوشو تو این دنیا گذاشت و زندگیه ماروشیرین تر از قبل کرد
2731
بچه هایی که پمپرز میبندین،پمپرز لهستان میبندین یا پمرز ترک?
امیرحسین عشقه مامان و باباش 25مرداد قدمای کوچولوشو تو این دنیا گذاشت و زندگیه ماروشیرین تر از قبل کرد
مولفیکس ترک عالیه جان بیبی هم محشره من از روز اول جان بی بی بستم من همه جور پوشک واسه دخترم بستم ولی این دوتا معرکن الان یکی واسش میبندم نانو بی بی اونهم عالیه
فروش عطرهای برند بدون جعبه با ضمانت مرجوع fatimemar@https://t.me/j oinchat/AAAAAD9XXE-ToRiJjKY1cg
من پمپرز و اوی بیبی استفاده کردم جفتشون خوبن اما به نظر من اوی بیبی بهتره پمپرز انگار نم داره رو شلوار بچه که دست میزنه سردی رطوبتو حس میکنی با اینکه اصلا جای خیسی نیست اما نمیدونم چرا اینطوریه
طلاااااهای دست دوم که با نووووو هیچ فرقی ندارن ...خودت بیا ببین میفهمی.با فقط گرمی 5 هزار تومن بیشتر از قیمت روز طلا.........http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1065440&PageNumber=1] [smiley]l/l_45.gif[/smiley]برای خرید زعفرون درجه 1 صادراتی بیا اینجا
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=782486 شماره تماس 09153622055 ......شماره ت ل گ ر ا م09153622055
من انواع پوشک استفاده کردم چه قبلا برا دخترم چه الان برا پسرم اکثرا مثل هم هستن تعداد خارجیها چون بیشتره به صرفه تراز ایرانی هستن البته برامنکه اذربایجان هستم و پوشکهای ترک و ایرانی یه قیمت هستن مطمئنا جاهای دیگه ایرانی به صرفه تره همشون مثل هم هستن من ازمولفیکس و هاگینز بخصوص هاگینز بیشتر استفاده کردم چون هاگینز نرمتر و به نظر باکیفیتر از بقیه است
Lilypie Maternity tickers
جان ب ب اوایل خیلی خوب بود.ولی دفعه آخر که من گرفتم افتضاح شده بود. پنبه های توش جمع و قلمبه میشد. مولفیکس ترک خیلی خوبه. هاگیز و اوی بیبی هم خوبن.فقط خنک کننده دارن. فصل سرد بچه طفلی اذیت میشه. مولفیکس ایرانی هم بعد اینکه جذب مشتری کرد کیفیتش خیلی بد شد. علاوه بر جمع شدن و...بو هم میده بدجور.
من دخترم سه ماهشه تا الان جان ب ب استفاده کردم و خیلی راضیم و یه نصیحت اونایی که پوشک به پای بچه هاشون نمیسازه باید پماد پیشگیری بزنن همیشه و زیاد تا کم کم پای بچه عادت کنه من ایروکس میزنم و خیلی راضیم و تا حالا پای بچم نسوخته با اینکه زود به زودم عوضش نمیکنم و میزارم حسابی پر میشه مگه اینکه پی پی کنه وهمیشه هم ایروکس میزنم چون زینگ اکساید داره پوست بچه نازک و حساس نمیشه . روزای اول که زیاد پی پی میکرد محافظ کهنه فیروز میزاشتم تو پوشکش و فقط محافظارو عوض میکردم مگه اینکه پوشکش کثیف میشد .
آنجا که عشق فرمان میدهد محال سر تسلیم فرود می آورد ❤
فقط پریما.البته مولفیکس ترک هم خوبه راضی بودم ولی پریما یه چیز دیگست. از جان ب ب که یه بار گرفتم اصلا راضی نبودم .اوی هم خیلی بده وعطرش خیلی تنده
اگر بعد از هر لبخندی خدا را سپاس نگویید روا نیست بعد از هر اشکی از او گلایه کنید...