2737
2734
عنوان

به نظرتون قابلمه سرامیک بخرم یا چدن?

| مشاهده متن کامل بحث + 9324 بازدید | 29 پست
چدن رویه بیرونیشه من چدن سرامیک خریدم
یا نُورُ یا بُرهَانُ یا مُبینُ یا مُنیرُ یا رَبِّ اِکفِنِی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ اَسئَلُکَ النَّجاة یَومَ ینفخ فِی الصُّورِ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فروشنده به من گفت چدن خالی داخلش تفلونه چدن سرامیک داخلش سرامیکه و گرونتره
یا نُورُ یا بُرهَانُ یا مُبینُ یا مُنیرُ یا رَبِّ اِکفِنِی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ اَسئَلُکَ النَّجاة یَومَ ینفخ فِی الصُّورِ
2731
مرسی از همتون.حالا میشه چندتا مارک خوب سرامیک بهم معرفی کنید؟؟؟کجای تهران میتونم جنس خوب وقیمت مناسب بخرم
خدایا کاری کن هیچوقت پشیمان نشوم...خودت راه درست را پیش رویم قرار ده،آمین...
2738
چدن هم اصلا اصل نیستننننننننن. من چدن اصل رو تو فروشگاه خانه و اشپزخانه دیدمممممم. خیلی سنگین بود و قیمت یه قابلمه کوچیکش به تنهایی بالای یک میلیون بوددددددددددد من گرین پن رو از همین خانه و اشپزخانه گرفتمممممم. از نظر تمیز شدن خیلی راحت تمیز میشه و روغن کمی میبره ولی نچسبیش از تفلونهای مارک تفالم خیلی کمتر شد
منم با برنج درست کردن تو استیل مشکل داشتم. کلی تو همین نی نی سایت تحقیق کردم که چه قابلمه ای بخرم که هم از نظر سلامت اکی باشه و هم کیفیت خوبی داشته باشه. منم میگفتم نچسب باشه حتما.گ واسه دو تا قابلمه با دو تا تابه بالای یک میلیون پول دادم. ولی متاسفانه نچسبیش عمرش کوتاه ولی خواهرم خیلی خوب برنج تو استیل درست میکنه. خود منم خورشت و مرغ و غذاهای ابکی رو تو استیل درست میکنم. ولی گفتم واسه برنج و سرخ کردنی یه قابلمه های دیگه بگیرم

سلام دوستان 

من  نماینده فروش چندین برند محصولات چدنی اصل هستم با دو سال ضمانت تعویض . جهت دیدن عکس ها پیج اینستاگرام رو فالو بفرمایید . chodan_iran 

با سلام بنده نماینده فروش محصولات چدنی اصل هستم. لطفا پیج من رو در اینستاگرام دنبال بفرمائید و از اطلاعات داده شده در خصوص ظروف چدن و خواص انها استفاده نمائید.  chodan_iran
2706