2733
2734
عنوان

امشب از رسیدگی به خود مرتب بودن و فوت و فن آراسته بودن حرف بزنیم😍

| مشاهده متن کامل بحث + 3566 بازدید | 130 پست

من برا منافذباز و جوشای ریز چ کنم؟

میدونین دعای نی نی سایتی ها خیلی معجزه میکنه؟میشه دعا کنین معجزه زندگی منم اتفاق بیوفته؟من میدونم با دعای شما لطف خدا شامل حالم میشه و امضامو تغییر میدم که به خواستم رسیدم بعد از اینهمه سختی...، دوستتون دارم 🙆‍♀️اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من پوستم به شدت کم اب شده بود

با فیشال ماهانه و ابرسان 100 ساعته کلینیک و سرم استی لادر واقعا جواب گرفتم

اگه نوشتم 14 سالمه میخوام همیشه یادم بمونه اون سن چه اشتباهی کردم که کل زندگیمو تحت شعاع قرار داد و آیندمو نابود کرد.  
2731

سلام عزیزم با یه امید عجیبی اومدم تاپیکت .من قبلاً جوش داشتم دسکاری کردم الان خوب شدن ولی جاش موندن جوشای زیر پوستی ام زیاد دارم ک وقتی کرم پودر میزنم یا ت آفتاب میرم میای مشخص میشن چیکار کنم دیوونه شدم

من کرم آبرسان که استفاده میکنم جوش میزنم🤦🏻‍♀️بعد دوستمم استفاده میکرد باعث تیره شدن پوستش شد😐چه ک ...

محصولات بی آکوا خوبه به نظرم

❤خدا جونم بابت همه چیز ممنون❤
عزیزم من تازگیا لک قهوه ای زده رو پوستم نمیدونین باید چکار کنم  روی دستامم بخاطر اپیلاسیون ...

نمیدونم عزیزم برای لک باید چیکار کرد بهتره به پزشک مراجعه کنی دوستم

چکار کنم پوستم شفاف بشه خیییلی زیاد؟؟

ارایشت رو حتما حتما با تونر پاک کن با توجه به بودجه ات ابرسان و کرم دور چشم و روغن های ارگانیک و... تهیه کن سعی کن پوستت رو همیشه مرطوب نگه داری