2733
2734
عنوان

میخوام بمیرم🙃

| مشاهده متن کامل بحث + 360 بازدید | 39 پست

شوهرمیکنی میری میگی کاش مجرد میموندم با آبجیم دعوا میشد

منم مثل توبودم خدا دوتا بچه شلوغ بهم داده دارم دیوونه میشم بریدم دیگه میخوام فقط خودکشی کنم

عضو گروه نارنجی فیت شو وزن اولیه ۷۰   وزن هدف ۵۸ دعاکنین برام عشقولیا 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
لبخندِ تلخه🙂 بیشتر وقتی استفاده میشه ک ادم پر درده ولی باز میخنده

آخه لبخند مجازی.... شیرین و تلخیش مشخص نیست🤭

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
شوهرمیکنی میری میگی کاش مجرد میموندم با آبجیم دعوا میشد منم مثل توبودم خدا دوتا بچه شلوغ بهم داده د ...

عزیزمم

میفهمم

بچه های این دور و زمونه یه دیوانه آن

بهتره بری پیش یه مشاور که کمکت کنه 

منم باید برم:)

وای عزیزم

باهاش قهر باش

جیغ میزنه محلش نده خودش ساکت میشه

شازده کوچولو : فرق دوس داشتن و عاشق شدن چیه ؟ اگع یک گل رو دوس داشتع باشی اونو میچینی ولی اگع عاشقش باشی هر روز بهش آب میدی و مراقبشی :) وجود ط تنها دلیله امید به فرداس ♥️ به سلامتی پدری که ساقی نبود اما عرق میریخت ما میخوردیم ..!
عزیزم منم میخوام بمیرم

🥺🥺🥺خدا نکنه

چرا اخه دوستم؟؟؟

میشه مشکلتو بگی شاید سبک شی

حل شدنی نیس؟

ان شاءالله ک حل شه هر گره ای هس

اگه حرفی زدم ک باعث شد ناراحت بشین حتما" بفرمایین ک ازتون عذرخواهی کنم...🌸حالِ دلتووووون خوش❤
من الان یه هفتس با داداشم قهرم همش سرم داد میرنه بی خودی کاری به کارم نداره الان راحتمممم 

خوشبحالت 

خواهر من محلشم ندی پرو تر میاد میچسبه بهت

دلیل قهرم بگی 

میگ خوب کردم

دارم دیوونه میشم:)

عزیزمم میفهمم بچه های این دور و زمونه یه دیوانه آن بهتره بری پیش یه مشاور که کمکت کنه  منم ...

دوتا بچه زین نفهم هیچکس دوست نداره برم خونشون حتی مادرم دیوونه شدم تواپارتمان توروخداهرکی پیاممو خوند برای آروم واهل شدن بچهام صلوات بفرسته خدا به همه تحمل بده به منم تحمل بده بخدا مریض شدن افتادم اصن حالم خوب نیس

عضو گروه نارنجی فیت شو وزن اولیه ۷۰   وزن هدف ۵۸ دعاکنین برام عشقولیا 
🥺🥺🥺خدا نکنه چرا اخه دوستم؟؟؟ میشه مشکلتو بگی شاید سبک شی حل شدنی نیس؟ ان شاءالله ک حل شه هر گ ...

من نامیدم عزیزم😔

ببخشید که شما رو  ناراحت میکنم

ممنونم از محبتت عزیزدلم

فقط از خدا سلامتی و شادی پدر و مادرم و همسرم و خانواده ام رو میخوام همین. خدایا به خودت سپردمشون🤗
2706