2737
2739

من وزنم ۷۳ 

قدم ۱۶۵ 

با روزی ۱۲۰۰ ک مصرفی‌ چقدر میتونم کم کنم هفته ای 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
با ورزش  بدون ورزش چقد

اگه وزنت بالا باشه زیاد کم میکنی اگه پایین باشه با ورزش همون هفته ای ۱کیلو

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 

منم قد و وزنم همینه ۱۰۰۰ کالری مصرف میکنم روزی یکساعت و نیم پیاده روی با سرعت تند و شیب ملایم یک گرم هم کم نکردم😔یکماهه ورزش میکنم قبلش فقط تو خونه نرمش میکردم و رژیم که همیشه دارم اما بی فایده

مرا هزار امید است و هر هزار تویی...
چجوری کم کنیم  میگن ایروبیک خوبه .موندم چ کنم

همین ۱۲۰۰ خیلی خوبه کمتر نباید بشه حداقل ۱۲۰۰ خوبه .  روزی نیم ساعت  یک ساعت هم پیاده روی . اگه قشنگ رعایت کنی  میایی پایین فقط اراده میخواد اراده😓😓😓😓

من یک خیاطم ⁦☺️⁩.   mezon_kodak_yasna.   خوشحال میشم از پیج من دیدن کنید😍✨🙏
منم قد و وزنم همینه ۱۰۰۰ کالری مصرف میکنم روزی یکساعت و نیم پیاده روی با سرعت تند و شیب ملایم یک گرم ...

چون استاپ کردین ۱۰۰۰تا کمه اگه کالری کم مصرف کنی بدن به حالت قحطی می‌ره و وزن کم نمیکنی یه شوک به خودت بدن کالریت رو بالا ببر 

من یک خیاطم ⁦☺️⁩.   mezon_kodak_yasna.   خوشحال میشم از پیج من دیدن کنید😍✨🙏
چرا پس

نمی دونم به خدا. همسرم بهم دلگرمی میده که ببین ابنهمه رعایت میکنی ثابت می مونی لابد اگه ورزش نکنی هفته ای یک کیلو چاق می شی پس ادامه بده. فقط این وسط اگه استرس هم داشته باشم و یا غصه بخورم که چاقترم میشم به خدا گیر افتادم

مرا هزار امید است و هر هزار تویی...
2706