2737
2739

بچه ها ما برای تولد دعوتشون کردیم کلی بریز و بپاش.

تازه عروس بود دو بار اومد خونم بهش کادو دادم

رفتم خونش شیرینی و همه چی گرفتم

تولدش ماه بعد نا رو دعوت نکرد گفت یادم رفت 

در ضنن میگم دوستانوتما با دختر دایی و پسردایی و دخترعمه هام رابطه فوق العاده دوستانه ای داریم 

این پسر دایی شوهرم انقدر باهم خوب بودن که نگم منم با زنش دوست شدم خیلی دوستای خوب 

میخواستیم بریم عیادت پسرراییش یهو گفت بیاین باغ بقیه هم هستن این باغی و ما تا حالا نرفتیم نن براش کادوی تولد گرفته بودم حالا لوکیشن نفرستادن

ازین به بعد چجوری رفتار کنم شوهرمم دیکه از پسرداییش که عزیزش بود هم دیکه واقعا ناراحنه خونشون هم روبروی خونه مادرشوهرمه نیان اونجا ججوری رفتار کنم؟

لنقدر خودشون گفتن بیاین خونه ما کفتیم  بریم بازم ایتجوری کرد نه سالگرد ازدواج دعوت کرد نه الان لوکیشن

چکار کنم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

https://www.ninisite.com/discussion/topic/6771344/چگونه-در-دانشگاه-ازاد-همسر-پیدا-مبکنندراه-حل-خوب-میخوامااااااااباتجربه-هابیاید?postId=197113201

دعام کنید تصمیمی که برا ازدواجم میگیرم بهترین باشه برام❤🙂از تهه دلتون مثل یه خواهر برام دعا کنید...هیچ کسو جز خدا ندارم که کمکم کنه از همون خدا برام بخواید🥲لطفا اگه مشاور خوب تلفنی ازدواج سراغ دارید بهم معرفی کنید و اگه تجربه ای درمورد استخاره با قرآن برای خواستگار دارید لطفا بهم اطلاع بدین🥰🙏 ❌هر تاپیکی که میزنم لزوما ربطی به شرایط خودم نداره❌ ولی من الان درگیر دو انتخابم بیشتر از همیشه به دعای شما نیاز دارم و بیشتر از همیشه به دست خدا، و من شهدای عزیز احمد پلارک و ابراهیم هادی رو واسطه می کنم که کمکم کنن تا بهترین راه رو انتخاب کنم، شما هم از تهه دلتون برا خوشبختیم دعا کنید و صلوات بفرستید اگه قراره یه مدتی هرچند کوتاه به یادم باشید و دعام کنید خوشحال میشم ریپلای بزنید و بهم بگید. 
آخه خیلی تحویل میگیره یا تو اینستا

نمیدونم والا بعضیا واقعا فراموشکارن بعصیام خودشونا میزنن به اون راه منم یه دوستی داشتم خداوکیلی میگم خودشو میزد به اون راه مثلا کارشو میکرد ازاونور گرم میگرفت یه دلایل مسخره هم میورد مگه میشد ثابتش کنی 

2740