2733
2739

سلام دوستان 

من بعد ۴ ماه رفتم خرید ولی کاش نمیرفتم

شیشه شیر بچه موند تو ماشین

هرچی به شوهرم گفتم شیشه شیر ببریم با خودمون قبول نمیکرد

بچه هم کل خرید نق میزد

شوهرمم میگفت ولش کن اشکال نداره شیر نمیخاد

بعد دیگه که گریه کرد رفتم پایین سمت ماشین تا شیشه شیر دراوردم شیر درست کردم

بچم از گریه هلاک شد

نفسش رفت از حال رفت بچم

خیلی ترسیدم

بعد که شیشه شیر گذاشتم دهنش به زور گرفتش

ولی بعدش خورد  و خوابید

الان خیلی نگرانم نکنه اتفاقی برای بچم افتاده باشه

چون تو دستم بی حال شد 😥😥

البته رسیدیم خونه از خواب بیدار شد حالش خوب بود میخندید و بازی میکرد 

خوب گشنه بوده طفلک

عجب شوهر بی فکری دارین

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

هرچن ساعت یبار شیر میدی مردا بیخیالن شما گوش نکن‌به حرفش

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2738

بچه قندش افتاده بیحال شده

کاربری قبلیم پاش پاش شد😅من به اون لک لک پدرسگ گفتم منو سوئد پیاده کنه،دهنشو باز کرد که بگه باشه افتادم اینجا😅 ی حسی بهم میگه در کنار سقراط و بقراط، یکی به اسم حبه مقراط هم توی تاریخ بوده ولی نتونسته آدم مهمی بشه و تاریخ فراموشش کرده😂

دلم ضعف رفت  

ان شالله که  چیزی نیست تقویتش کن

قبل از اینکه امضام رو بخونی یه حمد و صلوات مهمونم کن🌱🍃کنکوری ۱۴۰۰اگر موفق شدی راهنماییم کن چطوری موفق بشم .🙏🏻🙂می خوام یه دختر گوگولی باشم که شبا عروسکاش رو می گیره تو بغلش می خوابه 🙂 می خوام بچه باشم تو جامعه ای مشکلات دوبرابر سنمن .آقا من دلم می خواد دختر خونه باشه بچه خونه باشم نه زن خونه 🙂می خوام دغدغم باشه تموم شدن چیپسم و کیک خامه ای هام 😅نه جواب ندادن و نگرانی از ترک کردن کراشم 😶💔 آقا من می خوام جوراب گل کلی بپوشم موهام خرگوشی ببندم بپرم تو آغوش داداش و خانواده ای که هرگز بغلم نکردن 🤦درد می دونی یعنی چی ؟اون قدر نقطه خالی داشته باشی که نمی تونی برای پر کردنشون توازن برقرار کنی 😇امیدوارم حال همه خوب باشه

بچه های منم اینجوری بودن

یکم بزرگتر بشه خوب میشه

به غذا که افتاد حتما تقویتش کن ‌با پختن ماهیچه تو شیشه و اینا

به ذره گر نظر لطف بو تُراب کند.....به آسمان رَوَد و کار آفتاب کند....
2706