2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
گلم ممنون عزیزم دختر ندارم هرکاری میکنم دور میشم باز همش حرف من میزنند هی آه میکشه

ببین مثلا بگو یک دعوایی بین همسرتون شده یا قرض بالا اوردیم یجور بگو ک داریم سختی میکشیم‌ی جور بگوشش برسون اه خیلی خطرناکه زندگی ادم خراب میکنه 

2738
ببین مثلا بگو یک دعوایی بین همسرتون شده یا قرض بالا اوردیم یجور بگو ک داریم سختی میکشیم‌ی جور بگوشش ...

ببین هر چی بهش میگم همسرم بده بدهکاری دارم باز میگه تو چی خوشبحالت من ماه رمضون رفتم بیرون اومدم یه نفر دیدم اونجا از اونجا اومدم زانوم خم نشده رفتم دکتر میگه رباطت پاره شده کمیش باید عمل شی دوماه خونه نشینم

ببین هر چی بهش میگم همسرم بده بدهکاری دارم باز میگه تو چی خوشبحالت من ماه رمضون رفتم بیرون اومدم یه ...

باهاش رابطه برقرار نکن ب قولی چشماش شوره دیدن زندگیت نداره یکودعوایی درست وحسابی باهاش بکن چشم‌دیدنتم نداشته باشه

باهاش رابطه برقرار نکن ب قولی چشماش شوره دیدن زندگیت نداره یکودعوایی درست وحسابی باهاش بکن چشم‌دیدنت ...

آره رابط ندارم الان مشکل داره همش زنگ میزنه گریه زاری می‌کنه انرژی منفی میده آه می‌کشه دیگه حرف نمی‌زنم بدبختی من همسایه هام ول کن نیستن همش داشته خام میگن خوشبحالت بچه داری چی داری الان دوماه آرامش از زندگیم رفته همش مریضم

شما بگو منم مشکل دارم امان از دست ادما فصول حسود و چشم‌شور

خدا نجاتم بده از دستش اون دختر میزایی من پسر از همه چیز من حسادت می‌کشه تا اخر توی اشنامون از من پولدارت بدون مشکل تر خونه زندگیش عالی تر است اون به چشمش نمیاد فقط من میگه