2752
2734
😐😐بگو  که شوخی میکنی

بخدا راست  میکم🤐

زنی را میشناسم من،که در یک گوشه ی خانه،میان شستن و پختن،درون اشپزخانه،سرود عشق میخواند…نگاهش ساده و تنهاست،صدایش خسته و محزون،امیدش در ته فرداست………زنی هم زیر لب گوید گریزانم از این خانه،ولی از خود چنین پرسد:چه کس موهای طفلم را پس از من میزند شانه؟……زنی با تار تنهایی لباس تور میبافد،زنی در کنج تاریکی نماز نور میخواند………زنی را میشناسم من که میمیرد ز یک تحقیر ،ولی آواز میخواند که این است بازی تقدیر……زنی با فقر می سازد،زنی با اشک میخوابد،زنی با حسرت و حیرت گناهش را نمیداند…زنی واریس پایش را زنی درد نهانش را، ز مردم میکند مخفی ،که یکباره نگویندش چه بدبختی،چه بدبختی……زنی را میشناسم من که شعرش بوی غم دارد،ولی میخندد و گوید که دنیا پیچ و خم دارد…                                تقدیم به بانوان سرزمینم که هرکدام در پس لبخندشان،غمی پنهان دارند…به امید روزی که تمام زنان و دختران این مرز و بوم شاد و آزاد باشند😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اونی که شوهرش سادیسم داش  مولتی میلیاردر بود و این خانومو تو خونه زندانی کرده بود 

اون خانمی ک خ زیبا بود و باعشقش ازدواج نکرد و بایک معلول جسمی حرکتی ازدواج کرد 

اون دختری ک ماه ها همه رو سرکار گذاشت و قصه زندگیش و رابطه اش با یک پسر رو گف و آخرم دروغ بود اصلا فک کنم اولین تاپیک دروغ سایت بود

قدری شادی با خودت به خانه ببر...راه خانه ات را ک یاد گرفت....فردا،با پای خودش می آید....🌱
2731
اونی که شوهرش سادیسم داش  مولتی میلیاردر بود و این خانومو تو خونه زندانی کرده بود  اون خا ...

یه جوریه انگار واقعی نیستن شبیه داستاناس

کاربری قبلا مال من نبوده ولی الان هست 🗿
من عکس پوشک بچه همراه مدفوع هم دیدم،🤢🤢🤢

او اوههههاوغععععع😭🤣

میشه یه صلوات مهمونم کنین خیلی زندگی پر مشکلی دارم 😔🐾همه دوست نی نی سایتی دارن همه جا ام دیگه رو تگ میکنن چرا من پس ندارم   
😐👌که چی؟

میپرسیدن این بچه ست دفع شده ازم 

میشه یه صلوات مهمونم کنین خیلی زندگی پر مشکلی دارم 😔🐾همه دوست نی نی سایتی دارن همه جا ام دیگه رو تگ میکنن چرا من پس ندارم   
یه جوریه انگار واقعی نیستن شبیه داستاناس

اولی و سومی ک دروغ بود بعداً معلوم شد ولی دومی واقعی بود و عکسشو گذاشت😔

قدری شادی با خودت به خانه ببر...راه خانه ات را ک یاد گرفت....فردا،با پای خودش می آید....🌱
😐😐 چرا انقد اصرار دارن با رسم شکل توضیح بدن؟

نمیدونم والا یا اون زیادحساس نیستن یامازیادی حساسیم

بعد چند سال زندگی سمی امسال تونستم روی پای خودم بایستم و تمومش کنم شنیدم شنیدم شنیدم حرف مردم رو ولی رها کردم هرچیزی که شادی از من وبچم گرفته بود امیدوارم برای همیشه کنار بچم شاد وخوشحال باشم💛