2737
2739

رباط زانوکش اومده غضروفش آسیب خورده دکتر ام آرای کرده چکار کنم خوب بشه کسی تجربه داره راهنمایی کنه دعا میکنم براش

اتفاقا من الان درگیر همین موضوع هستم اگر پاره نشده این دوراه جوابه  یک سوپ جو با پاچه گوسفند ...

خدا خیرت بده چی شده برای شما اتفاق افتاده من قرض عضروف ساز داده دکتر کلسیم آمپول فیزترابی بیست جلسه رفتم بار میخوام برم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من زانوم سخته خم شدن راه رفتنم کمی مشکل شده با اون زانوم

ببین تهرانی؟ 

ما خیلی دکتر رفتیم اما مال شوهر من خیلی اسیب دیده حتی گفتن پاره شده ... اما دکتر زهتاب تو تهران گفت فعلا عمل نکن و برو فیزیو...

مال شما پاره نشده خیلی خوبه حتما خوب میشی.

اگر اولشی نباید سعی کنی مثل قبل راه بری

پاره نشده کش اومده درحال پاره شدن یعنی خوب میشه دکترها وی گفتن به سما

ببین همه گفتن عمل یکی فقط گفت فعلا عمل نه ...

سه شنبه باید بریم پیشش ببینیم چی میگه‌...

شما اگر پاره نشذه اون هفته ای دوبار سوپ با پاچه و هفته ای دو بار سوپ با پای مرغ بخور تا دوما خوب خوب میشی

2740
چی میشه این اتفاق میفته؟

ببین اصلا مشخص نمیکنه 

یکی تو ورزش سنگین  یا حرفه ای مثل فوت بال یهو پاره میشه

یکی هم ب مرور  

برای همسر من موقع آهسته دویدن اینطور شد چون اصلا دردی حس نکرد من فکر میکنم ب مرور مثل طناب نازک شده و درنهایت پاره شذه 

اگر یهو پاره بشه دردش خیلی شدیده و از درد شدید ممکنه ادم بیهوش بشه

ببین اصلا مشخص نمیکنه  یکی تو ورزش سنگین  یا حرفه ای مثل فوت بال یهو پاره میشه یکی هم ب ...

وااا..با اهسته دویدن؟؟🙉🙉

من سه چهار سالی هس بعضی مواقع مثلا سالی ۳بار زانوی 

راست یکی دوروز درد میکنه وخووش خوب میشه..

وقتی جلوی کولر میخوابم اینجوری میشم

نمیدونی دلیلش چیه؟

بعد اون مشکلی ک گفتین با چه ازمایشی معلوم میشه؟

وااا..با اهسته دویدن؟؟🙉🙉 من سه چهار سالی هس بعضی مواقع مثلا سالی ۳بار زانوی  راست یکی دوروز ...

اره 

والا من خودم هم تو بچگی زانو درد شدید داشتم یهو خوب شد نمیدونم چی بگم در موردی ک گفتید.

پارگی رباط که بهش میگن رباط صلیبی فقط با MRI معلوم میشه

2706