2752
2734
عنوان

جنین تو شکمم الکی مرد یکی بگه چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4140 بازدید | 29 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم این اتفاق برا منم تازگی افتاده خیلی سخت بود با ذوق و شوق با همسرم رفتیم سونوی ان تی
بعد یهو دکتر گفت چنین فوت شده..خدا رو شکر هفته من بالا نبود و خودش بعد از چند روز دفع شد البته با خونریزی زیاد!!!

منم همین نگرانی های تورو دارم اما باید آزمایش غلظت خون بدی ...شاید علتش اون باشه مال من که مشکلی نبود
جالا تو نی نی سایت خوندم یه آزمایش دیگه همم یدن آزمایش سیستم ایمنی بدن....
خدای مهربون ممنونم که زیباترین گل بهشتی رو به من هدیه کردی و من مادر شدم
CafeMom Tickers
2731
بقول دکتر من که زمان بارداریم میگفت در هر مقطعی از بارداری احتمال خطر وجود داره
همسایه ما یک پسر داشت میخواست یک بچه دیگه هم داشته باشی پنج بار حامله شد و هر بار سقط کرد بعد یک دختر خدا بهش داد الان پسرش شش سالشه و دخترش 7 ماهش
نگران نباش دوباره باردار میشی و بچه ناز نازی میاری فقط همه چیزت زیر نظر پزشک باشه و حتما دلیل از دست دادن جنینت رو پیگیری کن
سلام
اومدم بگم که من دقیقا همچین مشکلی داشتم یه بارداری پوچ و یه بارداری که تا هفته 13 مشکلی نداشت بعد گفتن قلبه جنین دو هفته اس نزده ...خیلی بده درکت میکنم خانومی
همه جور آزمایشی هم دادم و هیچ مشکلی نداشتم 3 ماه بعده کورتاژم ناخواسته باردار شدم که با نظره پزشکم آسپرین مصرف کردم و تا دلت بخواد استراحت فقط برای دکتر رفتن میرفتم بیرون و لاغیر ...
اگه فک میکنین پارازیت بوده که منم فک میکردم بوده بیرون کم برین و گوشی موبایلتون رو خاموش یا دور از خودتون نگه دارین البته در صورت باردار بودن
خدا رو شکر الان یه پسره 10 ماه دارم
همه چی رو بسپرین به خدا حتما حکمتی در کار بوده
همیشه به خودتون این نیرو رو بدین حتما خدا میخواد بهترشو بهتون بده حتما حکمتی تو کار بوده و تا خدا نخواد برگی از درخت نمیافته
با آرزوی اینکه هیچ مشکلی نداشته باشین و طعمه زیبای مادر شدن رو بچشین ...آمین
Lilypie Pregnancy tickers