2733
2734

من دفع قبل ۱۷ روز تاخیر داشت پریودم

سونو دادم دکترم گفت کیست دارم

برام قرص پونیکا و اینوفولیک و زینک و ویتامین تجویز کرد که بیشتر از یک ماهه دارم مصرف میکنم

اما این ماه ۲۰ روز تاخیر داشتم و هنوزم پریود نشدم

این طبیعیه؟؟ کسی اطلاعاتی در این مورد داره🥺🥺

ی نفر دیگه داره برا همچین چیزایی ک تونا دیده میگیری دعا میکنه.😊

من تخمدان هام افتضاح بود ، یک ماه سیکل ماهیانه داشتم یهو سه ماه نداشتم ،باز یه ماه دوبار داشتم ..خیلی بد تنبلی تخمدان و کیست داشتم

تقریبا یک سالی شد دارو خوردم تا باردارشدم 

با دارو حل میشن فقط صبرلازمه .. شماشاید زودتر خوب بشی عزیزم چیزخاصی نیست نترس

من قرص متفورمین میخوردم با دوسه تادیگه ک یادم نیست 

من تخمدان هام افتضاح بود ، یک ماه سیکل ماهیانه داشتم یهو سه ماه نداشتم ،باز یه ماه دوبار داشتم ..خیل ...

دکترم گفته سه ماه باید مصرف کنم داروهامو

ولی قاعدتا باید بعد یکماه تاثیری میذاشت ن اینکه بیشتر عقب بندازم😬😵

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اینا قرص ها رو برا از بین رفتن کیست که نمیدن دکترت رو عوض کن 

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
2728

عزیزم دختر خالم کیست داشت قرص مارولین دکترش تجویز کرد و خداروشکر خوب شد نگران نباش عزیزم خوب میشی تاره کیستشم تقریبا بزرگ بود

برای باز شدن پریودی هم دم کرده زعفرون بخور باز میکنه 

جدا؟؟ تاثیر نداره قرصا

چیزایی که میدن قرص ال دی و.متفورمین و پروزسترون و چندتا دارویی دیگه اینا همش که قرص های تقویتی که بهت داده 

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
عزیزم دختر خالم کیست داشت قرص مارولین دکترش تجویز کرد و خداروشکر خوب شد نگران نباش عزیزم خوب میشی تا ...

ممنون عزیزم چ مدت استفاده کرد؟

2738
چیزایی که میدن قرص ال دی و.متفورمین و پروزسترون و چندتا دارویی دیگه اینا همش که قرص های تقویتی که به ...

بهم گف پروژسترون نیاز نیس ولی ال دی تجویز کرده ک هنوز پریود نشدم شروع کنم دوره مصرفشو

بهم گف پروژسترون نیاز نیس ولی ال دی تجویز کرده ک هنوز پریود نشدم شروع کنم دوره مصرفشو

شما یه دکتر دیگه هم برو و درمان قطعی کیست فقط فقط پیاده زوی هست 

یعنی ۴۰‌روز؟

عزیزم بسته اول را از روز ۵قاعدگی شروع کرد و بد فکر کنم ۵روز نخورد و بسته دوم را دوباره شروع کرد حالا چه پریود شده بود چه نه و بد اینکه قرصش تموم شد فکر کنم دوره سوم قاعدگی روز ۵قاعدگی سونو و آزمایش داد گفتن از بین رفته

عزیزم بسته اول را از روز ۵قاعدگی شروع کرد و بد فکر کنم ۵روز نخورد و بسته دوم را دوباره شروع کرد حالا ...

چقدر خوب

ممنون ازت💚

2706