2752
2734
عنوان

نظرتون درباره رابطه زن و مردی که ۱۵ سال اختلاف دارن چیه؟پسره کوچکتره

| مشاهده متن کامل بحث + 2599 بازدید | 155 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

پسرهمسایه مون سربازبودکه عاشق یه خانوم سی وخورده ای شدبا دوتا پسربچه بزرگ باتمام اختلاف هاازدواج کردن حتی پدرش سکته کرد هروقت از جلوی محل کارش ردمیشم میبینم درحال دید زدن دختراست انگارتازه فهمیده چه کاری گرده درکل موافق نیستم 

میلف به پیرزن میگن؟؟اخه زنه ۳۵ ساله..پیر حساب نمیشه 

سن بالا 

جا افتاده

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    

اشتباهه

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸

وای خداا به کجا داریم میریم

حالا میگیم پسر ۲۰ سالشه عقل نداره

اون خانم که ۳۵ عقلش کجاست؟؟؟

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم

وقتی پسره ۳۰ساله بشه اوج جوونی و خوش گذرونیشع بعد زنه۴۵سالشه😐

تازه اگرررر تا ۳۰هنوز اززنه زده نشده باشه و باهاش مونده باشه

خدایا سپاسگزارم.سپاسگزارم.سپاسگزارم♥️♥️♥️♥️♥️

میدونی سن رو.در نظر نگیریم.ولی پسر تو.سن بیست سالگی.واقعا هنوز.پختهدتصمیم نمیگیره... ببین.من خودم خالم با شوهرش.ده سال اختلاف.دارن خالم بزرکتره و.ازدواج دومشم.بود اما شوهر خالم خیلی رو حرفش.موند خیلی هم.خوشبختن قضیه مال الانم نیست گذشته ست... ولی.کلا بعضی از پسرهاذبه زن های بزرکتر از خودشون تمایل دارن

ما تو اطرافیانمون داشتیم ازدواج کردن جدا شدن پسره ۲۱ خانمه ۳۰ بعد چند سال پسره به خودش اومد گفت من میتونم با یکی کمتر از سن و سال شما ازدواج کنم هیچ جا نمیبردتش خجالت میکشید زندگیشون جهنم بود آخر جدا شدن

ن اصلا اصلا ای داد چه به سره زنای سرزمینم اومده 

چه ربطی داشت. دوست داشتن قانون عقل داره.هیچ جا قاعده سنی نیست .حالا تو ایران یه سری چیزا عرف کردن اگه کسی خلاف اون باشه میشه تابو 

2706