2733
2734
عنوان

قربون صدقه ی زن نامحرم رفتن

| مشاهده متن کامل بحث + 623 بازدید | 32 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسی از کجا رفتی دیدی که زیره پستها متن گذاشته.یادم بده

وقتی کسیو فالو داشته باشه برا کسی کامنت بزاره وقتی بری رو اون پستش کامنت اون طرف اونجا معلومه.رفتم تو فالوراش دیدم

👶🏻=👰+🤵
2731
2738

سکه ۱۰۰ و دیدی؟در برابر این ادم ارزش خیلی بالاتره فکرشو کن بری به زن اینستایی بکی قرربونت برم هق حال ادم بد میشع

ممنون میشم توی تاپیک ها ازم سوال حس شیش نکنید💋❤شبای رفتن تو شبای بی ستارست ببین که خاطراتم بی تو چه پاره پاره ست با هر نفس تو سینه بغضه تو تو گلومه با هر کی هر باشم عکس تو روبرومه آخ که چقدر تنگه دلم برای اون شبامون کاشکی که اون عشق بشینه دوباره تو دلامون چی میشه برگردی بازم روزای گذشته هوای پاییزی چرا تو عشقه ما نشسته
همسرت فهمید؟

همسر ندارم اگر داشتم اصلا با هیچکس ارتباط نمیگزفتم

نادون بودم در قبال محبتش خیلی برام عزیز شده بود سر نادانی قربون صدقه رفتم باعث شد دندون تیز کنه

منم دندوناشو خورد کردم

عاقل ترین دیوانه باش

یعنی اینام منتظرن ما حامله بشیم تمام هنرهاشونو رو کنن،من بیشتر از این اعصابم خورد میشه فک وفامیل ببینن

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹
بذار ببینن چ ادمیه 

تف سربالاس بابا البته من هنوز چیزی ندیدم ولی کلا ترسم اینه

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹
2706