2733
2734

استارتر مغذرت میخوام تو تاپیکت میزارم

میشه بیاین لطفا برا سلامتیش دعا کنیم 😭😭😭

https://www.ninisite.com/discussion/topic/6733972/تو-رو-خدا-بیاید-پر-بازدیدش-کنید?postid=19629333

زندگی زیباست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

@افراخانوم      عزیزم من به عشقم میرسم خوشبخت میشم؟

منتظر معجزه خدام.. :) بازمیشه این در ...صبح میشه این شب ... صبر داشته باش ... :)کسایی که توی تاپیکشون یا امضاشون درخواست صلوات دارن من براشون صلوات میفرستم اما حال ندارم اعلام کنم تا اینجا اومدی یه صلوات مهمونم کن به عشقم برسم:) از این کاربری دونفر استفاده میکنه خانم مارپل بازی در نیارین بگین تاپیک ها فرق داره 

@helen1991    

منتظر معجزه خدام.. :) بازمیشه این در ...صبح میشه این شب ... صبر داشته باش ... :)کسایی که توی تاپیکشون یا امضاشون درخواست صلوات دارن من براشون صلوات میفرستم اما حال ندارم اعلام کنم تا اینجا اومدی یه صلوات مهمونم کن به عشقم برسم:) از این کاربری دونفر استفاده میکنه خانم مارپل بازی در نیارین بگین تاپیک ها فرق داره 
2740
من کی استخدام میشم؟اموزش و پرورش یا وزارت علوم یا هیچکدوم؟

حس ششم نیستم ولی از ته دلم دعا میکنم به هرچی دلت میخاد برسی هر شغلی که دوستداری ومنتظری چون منم مثل توام ودرکت میکنم

لطفا برام دعا کنید 
2706