2737
2734
عنوان

آیا با اصرار جواب منفی دختر برمیگرده؟؟لطفا همه خانوما جواب بدین

| مشاهده متن کامل بحث + 785 بازدید | 33 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من اگر جای شما بودم خواستگاری دختر 15ساله نمیرفتم رسوم مسخره باید از یه جایی کنار گذاشته بشن.

کلک 

دلم تنگ شده بود😜💙

قیمت آب معدنی تو سوپرمارکت چهارتومنه تو کافی شاپ ۸تومن همون آب توی فرودگاه ۲۰ تومن                                                              آب همون آبه فقط مکان و جاش عوض شده                             اگه دیدی جایی ارزشت و نادیده گرفتن جاتو عوض کن🤍🤍
2728

اقای محترم نه یعنی نه 

در غیر این صورت که شما متوجه نباشید و به پیام دادن ادامه بدید یعنی مزاحمید و یعنی با یه مزاحم و متجاوز فرقی نمیکنید

مهم نظر ایشونه نه خانوادشون

من به کسی که بهش بگم نه ولی اون ادامه بده حتی به عنوان یه گزینه فکر هم نمیکنم و مزاحم میدونمش 

آخه دختر بچه ۱۵ ساله بدبخت مگه چی میدونه که بتونه فکر کنه؟!!! اصلا به چی فکر میگنه؟ 

بازم عقل خودش که گفته نه

خونوادش که ماشالله ته فرهنگن!!!!

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
2740

علیکم سلام 

اینجا هیچ شخصی شما رو درست راهنمایی نمی‌کنه، جهت سرگرمی پیامی گذاشته میشه.

این مسائل به آینده افراد بستگی داره.

بهتره با یک مشاور مطرح بشه، می‌تونید از کارشناسان نرم‌افزار پاسخگو کمک بگیرید.

خودت چندسالته؟

۱۵ خیلی زوده؟

ببینین اصرار بکنین یا نکنین فرقی نداره بالاخره اگر بخواین عاشقتون بشه باید ی حرکت مردونه ازتون ببینه 

الان اگر متنفر باشه ازتون شما هرچی بیشتر بری سمتش بدتر میشه 

اگر خوشش بیاد بازم فک نمیکنم از پسر پیله  خوشش بیاد حد نرمال و اینکه مدام پیله نشین بیشتر بزارین فک کنه و اینکه الان اقدام نکنین ب پیام دادن و ...بزارین ی سال بگذره ببینه چ خواستگارهای دیگه ای داره شما هم خبری ازتون نیس پشیمون میشه یا حداقل بدش نمیاد شما برگردی سمتش کنجکاوی میکنه بدونه شما در چ حالین و...

ب خودش پ نده مادرتون زنگ بزنه بگه پسرمون علاقه داره گفته بگین مانع از نظر دخترخانمتون چیه تا برطرفش ...

مادرش گفته پیام بده شاید علاقه بوجود بیاد که البته فایده نداشت منم چند روز پیش باهاش خدافظی کردم