2733
2739

داداشم .. خواهرزادم ..خودم 

خصوصیات مردای تیرماهی...مهربون،خجالتی، اهل کار و خانواده 

کجا باید برم یه دنیا خاطرت تو رو یادم نیاره😔                      کجا باید برم که یک شب فکرتو منو راحت بذاره😔                 چه کردم با خودم که مرگ و زندگی برام فرقی نداره😔           محاله مثل من توی این حال من کسی طاقت بیاره😔           کجا باید برم که تو هر ثانیم تو رو اونجا نبینم 😔                   کجا باید برم که بازم تا ابد به پای تو نشینم😔                      قراره بعد تو چه روزایی رو من تو تنهایی ببینم😔                    دیگه هر جا برم چه فرقی میکنه از عشق تو همینم😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تولدشون مبارک سایشون مستدام 🌹🌹

ممنون عزیزم

لطفا تگ نکنید ،هرجا نیاز باشه خودم هستم . تواین سایت میام که از جنگ اعصاب و   (به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل ، که گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم .)  ( که مازندران شهر ما یاد باد ، همیشه بر و بومش آباد باد. )
2731

شوهرم

ب شدت مودی هست

دست و دلباز

عصبی اما مهربان

ولی بارزترین ویژگیش مودی بودنشه

حتی توی طالع بینی تیر هم نوشته مرداش انقدر مودی هستن ک در زندگی با اونا یک روز هوا ابری و یک روز آفتابی است

و واقعا راسته

شوهر من خوبه یهو بداخلاق میشه

البته ک من کنار اومدم و دیگه کاری ب کارش ندارم

اوایل ولی خیلی اذیت میشدم

2740
چطوریه؟یکم از خصوصیاتش بگو 

شخصیتش یکم پیچیده و عجیبه گاهی اوقات درک کردنش سخته... اوایل زیاد بحث میکردیم ولی قلق رفتار باهاش دستم اومده دیگه مشکلی نداریم. 

بشدت دلسوزه تا جایی که به راحتی از حق خودش میگذره میبخشه به بقیه

مهربونه و خیلی دیر عصبانی میشه ولی خب اگه بشه دیگه واویلا

اگه عنکبوتی که تو اتاقت کشتی، تمام عمر فکر میکرد تو رفیق هم اتاقیش بودی اون وقت چی؟...