2733
2739

امروز رفتیم با شوهرم حساب بانکی جدید باز کنم بعد تو کافینت رو برگه خواستم امضا بزنم شوهرم گفت اون امضا همیشگیتو نزن یه خورده سخته یکی دیگه بزن که تو بانکم با شبیهش بزنی.بعد منم یه امضا ساده گرد زدم و رفتیم تو بانک دوباره اومدم امضا کردم مرده گفت اینجا گرد زدی اینجا یکم کشیده شده و شبیه نیست خلاصه منم گفتم باشه دوباره امضا میکنم بعد بدجوری دستام عرق کرده بود استرس گرفته بودم اومدم امضا کنم شوهرم کنارم خاک تو سرت نمیتونی یه امضا کنی تو هیچ گو.هی نمیشی و اینا منم کلا استرس گرفتم امضا دیگه اون امضا نشد بعد یارو گفت ولش کن همین قبوله ولی شوهرم ول نکرد تا خونه تحقیرم کرد که زنه مارو نگاه زنایه مردم و نگاه خاک تو سرت کنم 

خلاصه خیای دلم شکست اگه نمیگفت امضا همیشگی تو نزن این اتفاق نمیوفتاد.حالا ظهر دیده من خیلی ناراحتم رفته برام گل گرفته ولی من از یادم نمیره

تقصیر شوهرته

جلو دهنشو بگیره ک نخواد منت کشی هم بکنه

دانشجوی پزشکی. به سوالات پزشکی که در حوزه اطلاعتم باشه پاسخ میدم. طبابت نیاز به دانش، مهارت و تجربه داره. همونطور که علوم سیاسی، اقتصادی، مهندسی، نجوم و... صرفا تجربی نیستند، طبابت هم تجربی نیست. تجربیات شخصی خودمون رو برای کسی نسخه نکنیم🤝💚    لطفاً اصل مشکلتون، زمان شروع شدنش، سن بیمار، علائم همراه مرتبط، سابقه قبلی بیماری و آزمایشات و عکس هارو همزمان بذارید و سوالات ناقص نپرسید.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738

من شاید ببخشم ولی کم کم نسبت به این جور آدما سرد میشم

عینک نمیزد که نگن عینکیه یه روز چاله ی جلو پاش رو ندید و خورد زمین از اون روز به بعد چلاق صداش میکردن........                                                           بخاطر خودت زندگی کن😊

برادر منم همینجوری می‌کنه از بی تربیتیه

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
2706