2733
2734
عنوان

دوستدار كفش پاشنه بلند 👠👠

| مشاهده متن کامل بحث + 650 بازدید | 43 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا ما تو باغمون همیشه کفش اسپرت میپوشم که از کوه و کمر بتونم برم بالا پاهامم خاکی نشه

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.
باغ خيلي شلوغهههه  ميخوام خوشگل باشم

خواهرانه بگم تو باغ با پاشنه بلند خوشگل به نظر نمیای بی عقل به نظر میای

هر خانم شیک پوشی میدونه هر چیو کجا بپوشه و استفاده کنه

کاملا مهربون گفتم یه وقت سو برداشت نکنی ❤️

اگه آخر یه بحث جدی به نام کاربری من که فقط محض شوخی هست متوسل بشی،یه احمق به تمام عیاری  
2731
والا ما تو باغمون همیشه کفش اسپرت میپوشم که از کوه و کمر بتونم برم بالا پاهامم خاکی نشه

منم هميشه بوت ميپوشيدم شلوارمم كثيف نشه

اما حالا اونجا خيلي شلوغه

بـاغــم! بهـارم باش...🌸🍀🌸☘️🌸
اينو بپوشم جطوره؟؟؟ 

خوبه

روح من خیلی وقته خستس از بچگی تا الان پر از زخم و خراش تیغه اما من میخندم و میجنگم و برای ادمای اطرفم پر از ارزوهای خوبم  ❤لطفا اگه با نظرم مخالفین ریپلی نکنین خیلی مچکر❤                                                                     
2740
اينو بپوشم جطوره؟؟؟ 

این بهتره

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.
خواهرانه بگم تو باغ با پاشنه بلند خوشگل به نظر نمیای بی عقل به نظر میای هر خانم شیک پوشی میدونه هر ...

اصلا  اسپورت دوس ندارم

سندل 

يا پاشنه بلند. 

بوت اونجا هميشه ميپوشيدم.

منم خیلی ددست دارم اما نمیتونم بپوشم چون یکم تپلی ام☹🥺بعضیا میگن اگر آدمای تپلی کفش پاشنه بلند بپوش ...

من ٥كيلو اضافه وزن دارم

اصلا  اسپورت دوس ندارم سندل  يا پاشنه بلند.  بوت اونجا هميشه ميپوشيدم.

همون کفش دومی که فرستادی عکسشو خیلی بهتر بود

اگه آخر یه بحث جدی به نام کاربری من که فقط محض شوخی هست متوسل بشی،یه احمق به تمام عیاری  

درضمن اگر خونه باغ هستش حتما یه چیزی بگیر راحت از پا دربیاد چون مدام تو خونه و باغ رفت و آمد داری یه صندله شیک بگیر